Вересень 2014
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн кухні-студії з ефектним салатовим акцентом 4.7 із 5. Оцінок : 7

Дизайн кухні-студії з ефектним салатовим акцентом

  • Візуалізація
  • Інші кімнати в цьому проекті (1)

Опис проекту

Ідея дизайну. Яскраві мажорні нотки в строгих жіночих володіннях.

Концепція дизайну. Дизайн даного приміщення почався з вибору плитки на фартух кухні. Незважаючи на свою яскравість і насиченість, салатовий колір обраної плитки в той же час теплий і ефектний, володіє нейтралізуючиєю функцією зеленого. Перебуваючи в оточенні салатового, людина відчуває почуття розслабленої умиротворення або піднесеного настрою. Однак для того, щоб він гармонійно вписався в інтер'єр приміщення, його слід правильно поєднувати з іншими відтінками і кольорами. Тому до нього було підібрано колірне тріо: салатовий чудово виглядає з бежевим, білим і коричневим кольором. Таким чином, ми змогли домогтися необхідної нам насиченості салатового кольору. Таке дизайнерське рішення відмінно підходить для таких замовників, які не є затятими шанувальниками насичених кольорів, але, тим не менш, хочуть привнести в інтер'єр яскраві мажорні нотки.

Стіни оформлені рустами (шляхом наклеювання листів гіпсокартону на стіну) і розділені на 2 кольори: декоративна штукатурка світло-пісочного і бежевого кольорів. Це візуально "розбиває" простір і додає якоїсь жвавості. Крім того, однакове оформлення стіни за диваном і за телевізором візуально відокремлює зону вітальні від зони кухні. Кухонна техніка вбудована. Мікрохвильовка підвішена на кронштейнах, що дозволяє використовувати простір під нею. Стільниця висотою 85 см. Між нею і верхніми шафками - 55 см. Верхній ряд кухонних шафок, що доходить до стелі, приховує гофру від витяжки і підходить для рідко використовуваних речей. Оформлюючи їх у білому кольорі, вся кухня виглядає легко і цілісно.

Вибираючи світильники, зверталася особлива увага на їх розмір і колір. Горизонтальне розташування двох бра над диваном візуально розширює цю зону, а їх темний колір служить акцентом на світлому фоні. У зоні телевізора - біла полиця і пересувна тумбочка на коліщатах. Ця полиця врівноважує всю композицію, так як при такому бічному розташуванні телевізора вся композиція не повинна "завалюватися" на бік. Один високий декор у вигляді вази або чогось подібного врівноважує її.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Плитка на фартусі кухні - фірми "Оpoczno". Бра і світильник фірми "Kolarz". Штори Стек нитяні білі + ролові на вікнах.

Інші інтер'єри кухонь-студій в каталозі кухні-студії.

Відгук клієнта

Татьяна А.
"Дизайнер Ирина Гнатовская сумела технически воплотить мои представления об идеальной квартире в конкретный проект, наполнила его интересными идеями и оригинальными решениями, заложила фундамент в реализацию ремонта моей мечты. Могу охарактеризовать Ирину как сильного профессионала, обладающего удивительным чувством цвета, композиции и гармонии, внимательного к деталям проекта и к пожеланиям заказчика. Я искренне благодарна ей. Сотрудничество было приятным и плодотворным!"

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина Салатовий колір - це один з відтінків весни: завжди піднімає настрій, тонізуючий і заспокійливий. Це колір відродження, молодості і щасливою, стабільної повсякденності. Він змушує думати про хороше і радіти життю.
Не бійтеся вносити такі свіжі мажорні нотки в свій інтер'єр!