Липень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн студії та передпокою в сірих тонах 4.3 із 5. Оцінок : 6

Дизайн студії та передпокою в сірих тонах


Опис проекту

Ідея. "Не бійтесь сірого кольору".
Студія та передпокій в сірих тонах.

Концепція. Студія та передпокій - це один простір, розділений на три зони: передпокій, кухня та вітальня. Ці приміщення розділені між собою різним покриттям на підлозі: в передпокої та кухні на підлозі плитка, а у вітальні - ламінат. Хоч приміщення і невеликі, та в кухні розмістилося все необхідне: холодильник, варильна поверхня, духова та мікрохвильова шафи, посудомийна машина та багато ящиків для зберігання продуктів і речей. На кухні розмістили обідній стіл, який при необхідності переноситься до вітальні іта розкладається. У вітальні є невеликий кутовий диван, за ним на стіні - 3Д панелі з світлодіодною підсвіткою, а навпроти стіна оформлена фактурними шпалерами з фотодруком. Всі меблі виконані з одного матеріалу: фарбоване матове МДФ сірого кольору та МДФ шпоноване.

Основні матеріали. Плитка в кухні на фартусі: “ZEUS CERAMICA ETERNOZRXET8R”. Плитка на підлозі в кухні та передпокої “ ZEUS CERAMICA CONCRETE ZRXRM9R”. В вітальні на підлозі ламінат. Стіни пофарбовані в світло-сірий колір.

Адреса об'єкта: м Київ

Відгук дизайнера

Дизайнер  Дар'я Кузьменко
Дар'я Кузьменко В більшості випадків замовники-дівчата бажають інтер`єр в світлих та теплих тонах. Тому я дуже зраділа, що замовниця, молода стильна і креативна дівчина, була прихильницею сучасних тенденцій і течій. Як видно, результат вийшов цікавий, стильний та  водночас комфортний.