Липень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн студії в синьому кольорі 4.7 із 5. Оцінок : 7

Дизайн студії в синьому кольорі


Опис проекту

Ідея дизайну:
“Благородний тон синього ”.

Втілення дизайн-концепції: В досить маленькій за площею кімнаті нам потрібно було виділити дві зони - вітальню та кухню. При правильному розташуванні меблів та техніки нам це вдалось.  Кімната має бути затишною та багатофункціональною, вміщувати в собі потрібну кількість техніки та готова прийняти велику кількість друзів та родичів.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі: Кухня буде виготовлятися індивідуально під замовлення із фарбованого МДФ та із шпона. На стінах декоративна штукатурка, котру можна мити, адже це важливо для клієнтів, котрі мають в сім’ї маленьке дитятко-золотко, яке дуже грайливо веде себе у кухні. Стіл – “Signal COMBO II” (800х1200/1600хh750) – дуже зручний, адже він розкладний, тому готовий приймати гостей. Біля нього знаходяться дуже практичні та сучасні чорні крісла “PAPATYA "LUNA" (550х510хh770/470). Розкладний диван "Інді" від фабрики “BLEST” (1480х1020/2000хh650), саме за його компактний розмір дуже зручний для кімнати. Оригінальності студії надають світильники, які досить незвичної форми, їхні плафони можна крутити в різні сторони,  надаючи кімнаті певної гри освітлення та тіні. Люстра та точкові світильники від виробника “NOWODVORSKI”. Дуже елегантно вписався запропонований клієнтами килим від “IKEA”, він надає кімнаті сучасності та “розбавляє” загалом весь інтер’єр студії.

Інші інтер'єри кухонь-студій в каталозі кухні-студії.

Відгук клієнта

Андрей З.
Всі зауваження враховувались та були запропоновані різні варіанти на вибір. Сподобалось також, що наш дизайнер Неля, ніби відчувала, що буде підходити саме для нас, і пропонувала ті варіанти, які ми ще не встигли озвучити.Результат перевершив наші очікування, і ми задоволені співпрацею. Вдячні за виконану роботу, дякуємо за терпіння і бажаємо вам багато задоволених клієнтів!

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Клієнтка мріяла про синю кухню. Я поставила собі за мету здійснити її мрію та гармонійно вписати кухню в інтер`єр студії. На мою думку, мені це вдалося. Кімната виконана з поєднанням різних кольорів: тут поєднані суворі відтінки темно-голубого з приємними оку тонами дерева. Завершальною ноткою цього інтер’єру стали чорні акценти, які присутні у меблях кімнати та в узорі килима.