Січень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн зони відпочинку з каміном 4.9 із 5. Оцінок : 8

Дизайн зони відпочинку з каміном

  • Візуалізація
  • Планування

Опис проекту

Ідея дизайну: "Мисливський будиночок"

Дивовижний мисливський будиночок - ідеальне місце для відпочинку. Перед дизайнером стояло завдання створити затишне, багатофункціональне приміщення. Головним елементом оздоблення звичайно ж виступає дерево, їм повністю зашита стеля з темними постареним балками. На підтримку брутальному інтер'єру потрібні були масивні меблі і аксесуари. М'які меблі виробника Blanche підійшли ідеально. Доповнили атмосферу елементи освітлення: мідні підвіси, бра у вигляді ліхтариків і неймовірна люстра з імітацією рогів.

Окремим елементом став другий поверх з дерев'яною лежанкою і імпровізованим "сіновалом", куди можна забратися по скляних сходах. Також на другому поверсі розмістилися два червоних крісла-мішка і кавовий столик.

Центром усієї композиції став камін, який крім декоративної функції служить ще для опалення приміщення. В обробці "вогнища" використовували червону цеглу, а камінну полицю оформили деревом.

Основні складності при роботі над проектом: Основною складністю у виконанні даного проекту стала необхідність поєднати безліч функцій в одному приміщенні. Тут і маленька кухня і їдальня з великим столом для банкетів, і зона відпочинку з басейном.

Основні матеріали: Браширована патінірована вагонка, декоративна штукатурка, фарбований чорний метал, плитка під дерево Paradiz серія Hasel ochra.

Дивіться інші ідеї оформлення зон відпочинку в каталозі вітальні.