Грудень 2016
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Енергія весни в стриманому інтер'єрі кухні-студії 5.0 із 5. Оцінок : 4

Енергія весни в стриманому інтер'єрі кухні-студії


Опис проекту

Ідея дизайну: "Енергія весни" в стриманому інтер'єрі кухні студії. Основним кольором при оформленні студії обраний світло-сірий, майже білий. Він служить ідеальною основою для будь-яких колірних акцентів, а також для зміни простору, збільшуючи обсяг приміщення.

Концепція дизайну: Організація простору - найважливіший момент, коли потрібно облаштувати студію. Візуально відокремити одну зону від іншої розділяючи простір на зони нам допомогла невелика сходинка з прихованою світлодіодною стрічкою, яка розділяє дане приміщення на функціональну кухню і простору вітальню.

Також зонування досягається завдяки використанню різних матеріалів за кольором і фактурою в обробці стін. Тому, було вирішено використовувати в отворах темний колір штукатурки і барну стійку, таке рішення вдало розділяє зони.

Барна стійка - це не просто модний декоративний елемент, але і важливий предмет з точки зору свого функціоналу, дозволяє заощадити місце в кімнаті, замінюючи собою громіздкий стіл. Таке планування зручне і дозволяє поєднати приготування їжі з спілкуванням з близькими або спільним переглядом телевізора. У ній була використана прихована світлодіодна стрічка і тонировочная скляна поверхня. Також стійка переходить і на стіну з зручними поличками для келихів і напоїв. Стіл є невід'ємною частиною прийому гостей і близьких за смачною вечерею, тому від столу ми не відмовилися так, як у молодої сім'ї часто бувають гості.

За допомогою освітлення легко виділити різні функціональні зони. Для освітлення кухні використовували вбудовані в стелю світильники. Вони точково висвітлюють простір, створюють гру світла і тіні, візуально розширюють приміщення. Підкреслить відмінність в оформленні вітальні гіпсокартонна конструкція на стелі з нішею і темним відтінком штукатурки з сучасним підвісним світильником.

Були використані різні види підлогового покриття. При цьому матеріали відрізняються як за кольором, так і за фактурою. Наприклад: світла керамічна плитка в зоні кухні і плитка під дерев'яну фактуру в зоні вітальні. Також по всьому будинку оснащена тепла підлога, що забезпечить комфортне пересування по підлозі з плиткою.

Особливістю цього приміщення є простір. Було прийнято рішення створити цікаві акценти в елементах декору, посиленням особливостей освітлення, шляхом відображення колірних схем приміщення і візуально розширити простір за допомогою дзеркал. Їх прекрасним доповненням і обрамленням є рослини, які в'ються. Зону каміна добре підкреслюють виразність струнких форм, темних акцентних ліній і дерев'яної фактури.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі: Керамічна плитка Paradyz Hasel Ochra 160x985мм, декоративна штукатурка, матові МДФ фасади, модульний диван "BLEST-BL 102", стул пластик (світло-зелений) Viti- CC512009, дерев'яний стіл білого кольору, люстра EGLO 82766 і EGLO 82765, сучасний підвісний світильник "павук" на 8 ламп, двері-невидимки.

Інші інтер'єри кухонь-студій в каталозі кухні-студії.

Відгук клієнта

Станислав Г.
Нас, как клиентов, полностью все удовлетворило. Будем рекомендовать всем знакомым. Быстро, качественно и профессионально.