Січень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн інтер'єр кухні зеленого кольору 4.7 із 5. Оцінок : 3

Дизайн інтер'єр кухні зеленого кольору


Опис проекту

Ідея дизайну: “Весняний настрій в інтер'єрі кухні”. Зручне розташування робочої поверхні для господині.

Втілення дизайн-концепції: Кольорова гамма життєрадісна, світло-зелена. Перебуваючи в інтер'єрі кухні зеленого кольору, людина відпочиває і відчуває себе спокійно.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Головним об’єктом на кухні є робоча зона та зручний обідній стіл. Кухня виконується під замовлення, із крашеного та шпонованого МДФ (аналог - Горіх італійський радіальний під лак). Робоча зона підсвічена світлодіодною стрічкою та вбудованими світильниками у верхніх шкафчиках, які додають ще більше світла господарці. Розкладний металево-скляний стіл - “Capo-Group - B179-70” білий (1220(+400)х800xh760) та зручні стільці "Рандеву хром” з обивкою кожзамом “Неаполь” (зеленого відтінку, в тон кольорової гами кімнати). Біля цієї зони стіни оформлені керамогранітною плиткою “RONDINE BRISTOL J85667 BRST - CREAM BRICK”, а по боках нашили 2 листа гіпсокартону для схову підрізу плитки. Легкості та повітряності надають бра “IDEAL LUX 81310” та люстра “IDEAL LUX 67554”. На підлозі з підігрівом покладена керамогранітна плитка “ALMERA CERAMICA GENUINE CAMEL”. Матеріал стін – фарбування у світло-зелений колір.

Адреса об'єкта: м. Київ

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Загалом кімната світла та простора, думаю, що господині буде приємно створювати «шедеври» та радувати сім’ю смачними стравами.