Лютий 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн інтер'єру кухні в бордовому кольорі 5.0 із 5. Оцінок : 1

Дизайн інтер'єру кухні в бордовому кольорі

  • Візуалізація

Опис проекту

Ідея дизайну: “Рожево-бордова насолода ”. 

Втілення дизайн-концепції: Кольорова гамма підібрана під бажання господині. Поглянувши на дану кольору палітру кухні, видно, що господиня смілива та делікатна за характером.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі: Кухня із фарбованого глянцевого МДФ бажаних кольорів. Ввійшовши у літню кухню, ми бачимо колону із заокругленнями по боках, у котру вбудована техніка (холодильник, мікрохвильова та духовка) по бокам - закриті полиці.  Зліва кімнати – робоча зона. Біля дверей - барна стійка заокругленої форми, при бажанні стійка може складатися. Кухонний фартух - скляне скіналі висотою 600 мм, підсвічене світлодіодною стрічкою білого нейтрального кольору. Висота підвісних шкафчиків – 1500 мм, глибина - 320 мм. Шкафчики візуально діляться на дві частини, але будуть відчинятися разом, як один цілий фасад. По бажанню замовників техніка (холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, витяжка та плита)  білого кольору. Радіатор сховали за екраном з полицями, матеріал - МДФ (під колір кухні). Біля вікна Г-образний диванчик (під замовлення). Обідній стіл та зручні стільчики різного кольору (білого та чорного). На вікні – представлена легка та бархатна штора, яка незалежно висить на карнизі та надає кімнаті повітряності та ефектності,  та легкий тюль. Вже існуючі балки підсвічуємо світлодіодною стрічкою, яка підкреслює блиск декоративної штукатурки та стелі. На підлозі керамогранітна плитка "Атем" "Sacramento GR", вибрана клієнтами. 

Дивіться інші наші проекти з категорії "Кухні".

Відгук клієнта

Олена К.
Рекомендую, як відповідальних професіоналів своєї справи. Індивідуальний підхід до клієнта, креативність та освідченість дизайнерів. Особливу подяку висловлюємо дизайнеру Нелі Шкребтій.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Приємно було співпрацювати з клієнткою, яка знає, що їй потрібно, і дуже вимогливо підходить до вибору матеріалів кухні із практичної сторони.