Квітень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн кухні під сходами 3.5 із 5. Оцінок : 2

Дизайн кухні під сходами


Опис проекту

Ідея дизайну: "Вдале поєднання затишності і практичності".

Втілення дизайн-концепції: Кухня - практична і затишна. Поєднавши темну текстуру дерева зі світлими стінами і оригінальним фартухом з плитки, надали кімнаті оригінальності.

Матеріали, використані в інтер'єрі: Меблі кухні виготовлені ​​з натуральної деревини. Робоча поверхня на висоті 850 мм від підлоги, стільниця зі штучного каменю - кварцу білого кольору. Біля вікна, як і хотіла господиня, розмістили велику мийку «FRANKE» довжиною 1000 мм на дві чаші + сушка, бежевого кольору, під мийкою буде місце для сміттєвого відра. Праворуч - посудомийна машина шириною 450 мм, потім - плита + духовка бежевого кольору (газовий шланг сховали і провели під робочою поверхнею в шафку). Далі ящик шириною 600 мм для дрібних кухонних предметів (ножі, виделки, ложки ...). Фасад верхніх шафок - дерево, скло і дерев'яні грати. Під верхніми шафка розмістили світлодіодну стрічку для підсвічування робочої зони, для більшої освітленості в гіпсокартонних опусках додали точкові світильники. Передбачили місце для розміщення телевізора (за бажанням клієнтів). Завершує кухню вбудований холодильник і сервант глибиною 320 мм.
Радіатор закрили екраном з гратами, підвіконня замінили на штучний камінь, як і робоча стільниця. Затишності і виразності надають штори синього відтінку на вікнах, які підтримуються кольором сучасної плитки "Paradyż - Rodari» на фартусі і керамогранитной плиткою на підлозі "ALMERA CERAMICA ARAGON".
Одним з головних об'єктів в цій кімнаті є сходи (дуже несподіване розташування для самих клієнтів, але іншого розташування сходів не дозволяла конструкція будинку) матеріал - дерево: світле і під колір кухні. Під сходами закриті полиці, ближче до дверей дверцята з гратами, за цими дверима буде маленький бар з полками Х-подібної форми для зберігання вин ...

Дивіться інші наші проекти з категорії "Кухні".

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Кухня вийшла дуже сучасною і цікавою своєю колірною гамою і поєднанням різних матеріалів.