Серпень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн кухні з півостровом і обідньою зоною 4.4 із 5. Оцінок : 9

Дизайн кухні з півостровом і обідньою зоною


Опис проекту

Спочатку передбачалося зробити кухню студію об'єднану з невеликою вітальнею. Ми вирішили, що буде доречним перетворити типову вітальню з зоною перегляду ТБ в їдальню, яка буде представляти єдине і більш просторий функціональний простір замість зонування приміщення. Теплі відтінки дерев'яних фактур добре поєднуються з білими кухонними фасадами, завдяки цьому кухонні меблі виглядають легко і повітряно як і передбачалося бажанням замовника.
Вбудований холодильник, духовку і мікрохвильову піч ми сховали в окремий шафа,а саме в нішу. Шафу зробили в рівень зі стіною і приховали візуально від зони м'якого куточка.
На тлі світлих стін і кухонних меблів рясніє смугаста обробка стін, сучасна ідея яка легко здійсненна при ремонті і буде відповіддю амбіційному виклику сучасного стилю.

Основні матеріали.
Фактурна штукатурка з ефектом блиску Caparol Eleganza. Плитка на підлогу Prissmacer Bliss під бетон. Спотові стельові світильники Nowodvorski Cross White і кулясті підвіси Nowodvorski Bubble White. М'який куточок для  зони їдальні - Сонет від марки DLS.

Інші ідеї оформлення кухонь від дизайн студії Інтер'єр-Ідея в каталозі кухонь.

Відгук клієнта

Александр М.
Вдячний дизайн-студії "Інтер'єр-Ідея", і зокрема, дизайнеру Віталію за виконану роботу. Мені сподобався підхід до роботи з клієнтом, будь-які ідеї і пропозиції наглядно демонструються навіть до початку втілення. Будь-які мої побажання відразу приймалися і реалізовувалися. Професійний підхід, досвід, підтримка. Молодці.