Січень 2014
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Витончені класичні форми в дизайні кухні 4.5 із 5. Оцінок : 4

Витончені класичні форми в дизайні кухні


Опис проекту

Ідея дизайну. На створення даного проекту дизайнера надихнув "багатий настрій колишнього часу". Концепція дизайну. Оптимальна організація кухонного простору великого обсягу є непростим завданням, до планування якого завжди варто підходити відповідально і приділяти увагу великій кількості деталей. В даному приміщенні всім необхідним кухонним зонам приділено достатньо уваги. Це зона зберігання продуктів з двома холодильними камерами, достатнім місцем для сипучих та інших продуктів, двома великими вітринами. Зона приготування їжі з великою обробною поверхнею, організованої у вигляді родзинки приміщення кухонного острівця, великим порталом для варильної поверхні, достатньою кількістю шаф для посуду. Кухонний острів є центральним елементом інтер'єру, доповнений обідньою зоною на 4 місця.

Варто згадати, що для великої компанії і більш святкової обстановки в сусідньому приміщенні передбачений обідній стіл. У дизайні були використані класичні італійські меблі з різьбленими елементами, багаті фактури натурального каменю, з якого виготовлені стільниці та кухонний фартух. Було прийнято рішення доповнити інтер'єр сучасними глянцевими покриттями: на підлозі - керамічною плиткою, на стелі в центральній зоні - натяжною стелею. У вечірній час шикарні кухонні меблі заграють великою кількістю прихованих підсвічувань шафок і кам'яних виробів, що стане по-справжньому чудовою прикрасою всієї квартири і втіленням краси і практичності.

Основні переваги реалізованого проекту. Перевагою планувального рішення можна назвати приєднання балкону до простору кухні. Це дозволило зробити додатковий прохід до обідньої зони в іншій кімнаті і в цілому зробити кухню більш просторою, з великою кількістю природного світла.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Італійські кухонні меблі з натурального дерева.

Інші ідеї оформлення кухні в каталозі кухні.