Березень 2015
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн кухні в кремово-жовтому кольорі 4.0 із 5. Оцінок : 2

Дизайн кухні в кремово-жовтому кольорі


Опис проекту

Концепція дизайну. Пастельно-кремову гаму доповнює апетитний помаранчевий колір. Конфігурація та ергономіка продумувалась до деталей і відповідає, озвученим замовником вимогам. Кухня вмістила необхідне обладнання: духову шафу, варильну поверхню, посудомийну машину, холодильник, кавоварку, радіатор опалення і навіть газовий котел, розміщений в кутку і закритий меблевим фасадом.

Основні переваги, реалізованого над існуючим. За відомими перевагами для кухонної стільниці був обраний акриловий камінь. Матеріал за показником ціна / якість зараз є лідером, з цього ж матеріалу виготовлена мийка. Великий отвір у вітальню візуально розширює простір кухні, в отворі передбачена касетна розсувна система.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Меблі з особливих порід дерева, акриловий камінь, керамічна плитка, матовий МДФ фасад.

Інші інтер'єри кухонь в каталозі кухні.

Відгук клієнта

Виктор Я.
"Дизайн-проект помещений выполнен качественно, с учетом всех пожеланий клиента. В процессе работы было тесное сотрудничество при выборе вариантов интерьеров и материалов отделки. Работой дизайн-студии удовлетворен."