Листопад 2014
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн кухні в сучасному стилі в сонячно-яскравих кольорах 4.5 із 5. Оцінок : 4

Дизайн кухні в сучасному стилі в сонячно-яскравих кольорах


Опис проекту

Концепція дизайну. Необхідно розпланувати і оформити квартиру в сучасному стилі. Вітався нестандартний підхід до розміщення функціональних зон та оформлення. Форми декоративних елементів меблів повинні були бути близькі до мінімалізму. Також необхідно було передбачити достатню кількість шаф і всіляких зон зберігання.

Основні складності при роботі над проектом. Складністю при роботі над цим приміщенням є його нестандартна форма і розрізненість комунікацій для кухні, що істотно обмежувало можливості планування кухонних меблів і розташування техніки. Остаточним рішенням було залишити роздільні кухонні меблі, де мийка біля вікна, а газова поверхня з духовкою біля протилежної стіни. В такому випадку зручно буде використовувати кухонний острів, який є основною обробною зоною.

Основні переваги, реалізованого над існуючим. Обідній стіл розташований на одній лінії симетрії з островом, ТВ і формами стелі. В оформленні меблів використовувалися яскраві соковиті кольори, які доповнені фотошпалерами та друком на склі. Ці скляні декоративні елементи можна побачити на кухонному фартусі у вигляді вставок між керамічною плиткою.

Інші інтер'єри кухонь в каталозі кухні.