Березень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн стильної кухні кольору фуксії 4.0 із 5. Оцінок : 1

Дизайн стильної кухні кольору фуксії

  • Візуалізація
  • Інші кімнати в цьому проекті (1)

Опис проекту

Ідея дизайну. Стильна кухня кольору фуксії.

Концепція дизайну: Проект кухні з місткими меблями висотою до стелі і великою зоною зберігання. Центр кімнати виділений під столову зону з круглим столом. Стильність інтер'єру характеризує поєднання кольору фуксії і чорного кольорів. Меблі поєднують в собі дерев'яні ретро фасади з патиною для підлогових шаф і сучасний глянцевий верх меблів.

Основні матеріали, використані в дизайн-проекті: У цій кухні, як типового представника середніх по площі, вміщається вся необхідна кухонна техніка. Знайшлося і зручне положення для великого двухдверного холодильника. Основною складністю було планування столової зони не на шкоду обсягу кухонних шаф.

Основні матеріали, використані в дизайн-проекті: Підлогова плитка Zeus Ceramica, серии Mood Wood. Скинали з малюнком, фактурна штукатурка. Накладні точкові світильники Viokef 4144200 Dice. Чорна стільниця з акрилового каменю. Витяжка обрана з чорного скла Best SPLIT Black 800, холодильник з двома дверима Syde-by-syde, духову шафу і мікрохвильову піч встановлено в колону. Двері виробника Папа Карло, модель ELEGANCE Uno

Адреса об'єкту: м. Київ