Липень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Натуральне дерево і білий глянець в інтер'єрі кухні 4.0 із 5. Оцінок : 5

Натуральне дерево і білий глянець в інтер'єрі кухні

  • Візуалізація

Опис проекту

Концепція дизайну: Так як приміщення кухні має невеликі розміри, було вирішено об'єднати його з балконом. Духовку і мікрохвильовку розмістили на балконі в одну колону, що допомогло звільнити місце під робочу поверхню в основній зоні кухні. Там же виділили місце і для невеличкої дерев'яної барної стійки, яка є підвіконням.


В оформленні вирішили застосувати білі глянцеві фасади. Вони відбивають світло, візуально розширюють простір, роблять його чистим і свіжим на вигляд. А щоб не склалося враження абсолютно стерильною кімнати, розставили колірні і фактурні акценти. Дерев'яні поверхні кухонних фасадів привнесуть в сучасний інтер'єр кухні нотку теплоти і розслабленості заміського життя, з властивим їй домашнім затишком і комфортом. З білосніжним кольором прекрасно поєднуються іспанська плитка з глянцевою поверхнею, стилізованої під камінь в відтінках бежевого, сірого і коричневого кольорів. Знайшлося місце і для телевізора.


Матеріали: стіл "Модерн" від "BRW" (800х800 мм), стілець "Нільсон / CC513687", барні стільці "Helena", дерев'яна барна стійка замість підвіконня, плитка для підлоги "Mumble-B-20" з колекції "Foresta Mumble" (1225х200мм), настінна плитка «APE Ceramika Century Imola Mix» (Іспанія), люстра над столом "EGLO 83021", чорні точкові світильники "POLAND 78367", декоративна штукатурка, римські штори на вікнах, підсвічування-бра над картиною "WUNDERLICHT 44872".


Відгук керівника проекту Гнатовського Ірини: «Існує думка, що білі глянцеві фасади нецікаві в інтер'єрі і непрактичні в догляді. В даному випадку видно, що такі фасади не тільки візуально розширюють простір, а й є ідеальним фоном для гри з іншими кольорами і фактурами. Незважаючи на білий колір, такі гладкі фарбовані МДФ-поверхні легко очищати; на них, як правило, не видно слідів від крапель води і відбитків пальців. А темна глянцева кухня вимагає набагато більшої уваги, ніж біла »

Дивіться інші наші проекти з категорії "Кухні".