Площа:


  • проекти коридорів
Жовтень 2018

Концепція: В  коридорі, було поставлене завдання продумати місце для верхнього одягу та…

Детальніше ...
Передпокій з дзеркалами
Квітень 2018

Ідея дизайну: "Фісташкові відтінки".Втілення дизайн-концепції: Підібрана гамма - це розбілений відтінок зеленого кольору,…

Детальніше ...
Дизайн веранди і коридору в сучасному стилі
Січень 2018

Ідея дизайну: Створити не перевантажене, але функціональне приміщення та розмістити полиці для…

Детальніше ...
Дизайн функціональної гардеробної кімнати
Листопад 2017

Основним завданням було зробити містку кутову шафу в передпокої. Кольорове рішення, прийшло…

Детальніше ...
Дизайн передпокою-коридору «Сонячне світло»
Червень 2017

Ідея оформлення прихожої повністю переходить від вітальні, разом з якою вони замислювалися…

Детальніше ...
Дизайн прохідного передпокою з цегляною кладкою
Червень 2017

Маленький коридор зробили в поєднання білого і чорного, щоб коридор не здавалося…

Детальніше ...
Дизайн коридору з темною стелею
Сторінка 1 з 9
поради по дизайну коридору, холу, передпокою

Дизайн коридору

дизайн коридору в будинку

Дизайн міжкімнатного простору має різну важливість залежно від розташування в будинку і призначення: дизайну передпокою зазвичай приділяється більше уваги, ніж дальнім від входу коридорам, дизайн яких не такий важливий, оскільки це не те місце, де гості отримують перше враження про Ваше житло.


Якщо мова йде про більш-менш великий хол, то його взагалі можна оформляти як окрему кімнату, нехай і прохідну.


Стилістично міжкімнатний простір пов'язують з головним приміщенням будинку або квартири - вітальнею. Тим більше, що вхід у вітальню часто не закривають дверима, і тому він утворює практично єдиний простір з коридором.дизайн коридорів

ДИЗАЙН КОРИДОРІВ ТА ЇХ ОЗДОБЛЕННЯ


Дизайн коридорів виконують здебільшого з практичних матеріалів оздоблення: у передпокої на підлозі - плитку, на стінах - декоративну штукатурку. Міцне настінне покриття збереже свій вигляд у випадку подряпин, ударів або тертя, що особливо актуально для коридорів.


Освітлення повинне бути досить яскравим, але розбивати його на велику кількість груп включення не варто - у прохідних зонах зазвичай звикають використовувати якусь одну групу світильників, а додаткові підсвітки ризикують бути невикористаними в повсякденному житті. Тому декоративне світло краще об'єднати в одну групу включення з основним. Подбайте про прохідні вимикачі, щоб, наприклад, включене з одного боку коридору світло можна було вимкнути з іншого боку коридору.


Дизайн коридору в квартирі ускладнюється малими площами. Тут часто необхідно знайти достатньо місця для шафи, та ще й так, щоб візуально це додавало простору, а не забирало. Завдання ускладнюється тим, що шафу треба розташувати так, щоб брудна зона, де мешканці ходять в обуві, була не прохідною, щоб бруд не розносився по квартирі.


дизайн коридору в квартирі
Дизайн в 3D

Дизайн коридора в квартирі має й інші особливості. Одна з них - відсутність вікна і, як наслідок, прямого сонячного світла. Тому, якщо всі кімнати закриті, тут досить темно. Це має свій вплив на колірну гаму, використання матеріалів, ідеї перепланування та інше. Тому красиво і зручно оформити коридор не завжди просто.


Дизайн коридору

Навіть дизайн коридору в будинку заставляє поламати голову: більше вільної площі - більше місць, які потребують оформлення.
Дизайн коридору

А може від коридору краще позбутися на користь житлової кімнати або розширити його? Ми допоможемо відповісти Вам на ці питання, якщо Ви замовите дизайн оселі в нашій студії. Звертайтесь до нас будь-яким зручним для Вас способом.