Площа:


  • проекти коридорів
Травень 2019

Ідея дизайну: «Вікно в Америку».Атмосферний передпокій в американському стилі з «родзинкою». Основне…

Детальніше ...
Атмосферний передпокій в американському стилі
Березень 2019

Ідея дизайну: “Гра контрасту та простору”.Втілення дизайн-концепції:Клієнти дуже полюбляють дзеркала з фацетами,…

Детальніше ...
Розширюємо простір в коридорі
Березень 2019

Ідея дизайну: Основним завданням було в такій не просторій і вузькій прихожій,…

Детальніше ...
Лаконічний передпокій, сучасний, але з нальотом класики
Лютий 2019

Ідея дизайну: «Яскраве перше враження». Передпокій, це приміщення, з якого починається знайомство…

Детальніше ...
Передпокій в стилі арт-деко
Лютий 2019

Ваблять лінії при вході.Дизайн прихожої створювався для молодої дівчини, якій до смаку…

Детальніше ...
Діагоналі в оформленні прихожей
Грудень 2018

ідея дизайну "Компактно і практично" концепція дизайну і основні матеріали, використані в…

Детальніше ...
Дизайн компактної і практичною гардеробної кімнати
Сторінка 1 з 8
поради по дизайну коридору, холу, передпокою

Дизайн коридору

дизайн коридору в будинку

Дизайн міжкімнатного простору має різну важливість залежно від розташування в будинку і призначення: дизайну передпокою зазвичай приділяється більше уваги, ніж дальнім від входу коридорам, дизайн яких не такий важливий, оскільки це не те місце, де гості отримують перше враження про Ваше житло.


Якщо мова йде про більш-менш великий хол, то його взагалі можна оформляти як окрему кімнату, нехай і прохідну.


Стилістично міжкімнатний простір пов'язують з головним приміщенням будинку або квартири - вітальнею. Тим більше, що вхід у вітальню часто не закривають дверима, і тому він утворює практично єдиний простір з коридором.дизайн коридорів

ДИЗАЙН КОРИДОРІВ ТА ЇХ ОЗДОБЛЕННЯ


Дизайн коридорів виконують здебільшого з практичних матеріалів оздоблення: у передпокої на підлозі - плитку, на стінах - декоративну штукатурку. Міцне настінне покриття збереже свій вигляд у випадку подряпин, ударів або тертя, що особливо актуально для коридорів.


Освітлення повинне бути досить яскравим, але розбивати його на велику кількість груп включення не варто - у прохідних зонах зазвичай звикають використовувати якусь одну групу світильників, а додаткові підсвітки ризикують бути невикористаними в повсякденному житті. Тому декоративне світло краще об'єднати в одну групу включення з основним. Подбайте про прохідні вимикачі, щоб, наприклад, включене з одного боку коридору світло можна було вимкнути з іншого боку коридору.


Дизайн коридору в квартирі ускладнюється малими площами. Тут часто необхідно знайти достатньо місця для шафи, та ще й так, щоб візуально це додавало простору, а не забирало. Завдання ускладнюється тим, що шафу треба розташувати так, щоб брудна зона, де мешканці ходять в обуві, була не прохідною, щоб бруд не розносився по квартирі.


дизайн коридору в квартирі
Дизайн в 3D

Дизайн коридора в квартирі має й інші особливості. Одна з них - відсутність вікна і, як наслідок, прямого сонячного світла. Тому, якщо всі кімнати закриті, тут досить темно. Це має свій вплив на колірну гаму, використання матеріалів, ідеї перепланування та інше. Тому красиво і зручно оформити коридор не завжди просто.


Дизайн коридору

Навіть дизайн коридору в будинку заставляє поламати голову: більше вільної площі - більше місць, які потребують оформлення.
Дизайн коридору

А може від коридору краще позбутися на користь житлової кімнати або розширити його? Ми допоможемо відповісти Вам на ці питання, якщо Ви замовите дизайн оселі в нашій студії. Звертайтесь до нас будь-яким зручним для Вас способом.