Грудень 2016
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Біле мереживо в інтер'єрі прихожої будинку 4.7 із 5. Оцінок : 3

Біле мереживо в інтер'єрі прихожої будинку


Опис проекту

Ідея дизайну: "Біле мереживо в передпокої" будинку для молодої сім'ї. Передпокій створив не тільки теплу, доброзичливу і одночасно функціональну атмосферу, але і задав тон дизайну всього інтер'єру в цілому.

Концепція дизайну: При виборі кольору стін для передпокою був використаний легкий нейтральний відтінок, який переходить на більш темні тони, які, в свою чергу, розставляють необхідні акценти і створюють контраст з базовим кольором. Було вирішено використовувати глянсову текстуру, що дозволило візуально розширити простір невеликого приміщення, завдяки відображенню від блискучої поверхні.

Щоб внести різноманітність в інтер'єр і розбити відчуття монотонності, були використані рельєфи у вигляді ажурних панелей, які підкреслюють вишуканість обстановки передпокою. Дане приміщення має природне джерело світла. Тому була використана темно-коричнева стеля, що створило прямо з порога доброзичливу, гостинну атмосферу.

Також були використані світильники-підвіси чорного кольору, що підкреслюють виразність стелі. У дизайн-проекті передпокою використані тільки функціональні меблі такі, як: простора шафа-купе, м'яке сидіння для зручного користування під час одягання. Зручні полички для зберігання різних дрібниць господарів будинку, додаткова тумба для сумок і просушування парасольок.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі: Ажурний Moduloform - PDA 29, глянцеві МДФ фасади, декоративна штукатурка, люстра - POLAND 77960, керамічна плитка Paradyz Hasel Ochra 160x985мм

Відгук дизайнера: За рахунок світлих відтінків в приміщенні, інтер'єр вийшов дуже приємний і затишний. Декоративні ажурні вставки додають цікаві нотки дизайну і прикрашають інтер'єр.

Відгук клієнта

Станислав Г.
Нас, как клиентов, полностью все удовлетворило. Будем рекомендовать всем знакомым. Быстро, качественно и профессионально.