Серпень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн мінімалістичного передпокою з білою консоллю 5.0 із 5. Оцінок : 3

Дизайн мінімалістичного передпокою з білою консоллю


Опис проекту

Завдяки задуманому плануванню ванни і санвузла передпокій змогли приховати від прямого перегляду з житлових кімнат. Виділили невелику брудну зону біля вхідних дверей плиткою. Довгий коридор від кухні поглядом упирається в білу підвісну консоль, яка прикрашена ажурним меблевим фасадом. Особливий сучасний шарм приміщенню з індустріальним настроєм задає поєднання плитки для підлоги під бетон і фактурної штукатурки на стінах.

Основні матеріали.
Фактурна штукатурка з ефектом блиску Caparol Eleganza. Плитка на підлогу Prissmacer Bliss під бетон. Спотові стельові світильники Nowodvorski Cross White. Двері з колекції Cosmopolitan від фабрики Папа Карло.

Інші дизайни передпокою від студії дизайну Інтер'єр-Ідея в каталозі передпокої.

Відгук клієнта

Александр М.
Вдячний дизайн-студії "Інтер'єр-Ідея", і зокрема, дизайнеру Віталію за виконану роботу. Мені сподобався підхід до роботи з клієнтом, будь-які ідеї і пропозиції наглядно демонструються навіть до початку втілення. Будь-які мої побажання відразу приймалися і реалізовувалися. Професійний підхід, досвід, підтримка. Молодці.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Іванов Віталій
Іванов Віталій Ретельно підходили з клієнтом до вибору фактур використовуваних матеріалів. Це повинно дозволити максимально близько реалізувати проект.