Липень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн простої і функціональної вбиральні 4.0 із 5. Оцінок : 1

Дизайн простої і функціональної вбиральні

  • Візуалізація
  • Інші кімнати в цьому проекті (1)

Опис проекту

Концепція дизайну:

Планування даного приміщення має особливе значення: функціональність і зручність пересування господині на першому місці. Дане приміщення включає в себе пральню і господарську зону, невелике робоче місце, але найголовніше місце тут займає гардероб. Кожна з цих зон функціонально розмежована і добре доступна.


Біля дверей розташована господарська шафа з дзеркальними дверима. Його розмір розрахований так, щоб всі необхідні в господарстві речі (відро, ганчірка, пилосос, чистячі і миючі засоби) могли вільно в ньому поміститися. Дзеркальна двері можуть виконувати не тільки функціональну роль за своїм прямим призначенням, але і послужить джерелом додаткового віддзеркалення природного світла від вікна.


Уздовж іншої стіни вертикально в колону розміщені пральна і сушильна машини, бойлер і лічильники на воду (щоб не захаращувати простір в санвузлах, які розташовані за стіною), поруч виділені полиці для миючих засобів. Недалеко розташована прасувальна дошка. Це допоможе господині організувати простір і мінімізувати хаос в зберіганні одягу і багато-багато всього іншого, корисного в господарстві.


Головне місце виділено під гардероб. Тут все для моди. Кожен куточок, кожен сантиметр повинен бути задіяний корисно. Для зручного розміщення одягу і взуття враховувалися побажання господині і мінімально необхідні розміри. Зверху зроблені полки для речей, які рідко використовуються. Світлі тони надають конструкції легкість, а темні акцентують і розбавляють монотонність. Горизонтальні стійки, відкриті полиці, шафи, ящики, кошики, різні функціональні пристосування - кожної речі знайдеться свій куточок. Дзеркало на двері-купе виконує відразу кілька функцій: візуально розширює простір і робить її більш світлою (відображаючи природне світло від вікна), забезпечує відображення на повний зріст і допомагає заховати від сторонніх очей вміст будь-якої шафи.


Для хорошої вентиляції передбачений рекуператор. Присунувши пуф ближче до вікна, можна скористатися відкидним столиком, який в складеному вигляді закриває радіатор.


Матеріали: пуф "Ніколь" фірми "Блест", ламінат "Kaindl Natural Touch Гікорі Georgia", точкові світильники "NOWODVORSKI 78634", світлодіодне підсвічування в кутовому профілі, декоративна штукатурка, римські штори.


Коментар керівника проекту Гнатовської Ірини: «Облаштувати гардеробну кімнату можна по-різному. Важливо при її створенні керуватися принципом зручності і швидкого доступу до потрібних речей. Тоді вона дійсно буде виконувати своє призначення і буде кімнатою для зберігання і обслуговування речей, а не складом»


Оскільки гардеробні кімнати найчастіше роблять в спальнях, ми віднесли її до цього розділу.