Квітень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн веранди і коридору в сучасному стилі 4.0 із 5. Оцінок : 1

Дизайн веранди і коридору в сучасному стилі

  • Візуалізація
  • Інші кімнати в цьому проекті (1)

Опис проекту

Ідея дизайну: "Фісташкові відтінки".

Втілення дизайн-концепції: Підібрана гамма - це розбілений відтінок зеленого кольору, що  чудово виглядає в поєднанні з сіркою плиткою на підлозі і текстурою під дерево. Вкраплення світло-зеленого і синього кольору додають нотки свіжості і чистоти.

Матеріали, використані в інтер'єрі: Корпусні меблі виконані з шпонованого і фарбованого МДФ фісташкового кольору. Біля вхідних дверей - м'яке місце для сидіння, консоль і шафа для одягу. Навпроти дверей - широка і простора шафа з розсувними дверима і дзеркальним полотном з ромбів. Штори і тюль сховали в гіпсокартонну нішу.
Передпокій: радіатор зашили екраном з МДФ і задекорували гратами з того ж самого матеріалу Х-подібної форми, які перегукуються з плиткою на підлозі і дзеркалами на веранді. Над ним, як завершення композиції, розмістили красиві квіти і картину,яка надає кімнаті природності. Стіни кімнат оздоблені декоративною штукатуркою ніжно-бежевого відтінку.
Коридор: стіни оздоблені декоративною штукатуркою і світлою цеглою (або декоративною штукатуркою, яка буде імітувати цеглу). Стіни підсвічені світлодіодною стрічкою білого нейтрального кольору, яка прихована за молдингом "ORAC Dekor Modern C390 STEP" (100х60х2000 мм). Цей молдинг зафарбованій в тон стіни, надає коридору завершеності, легкості. Для декору додали на стіни фото-картини і сімейні фотографії. Плитка на підлозі - "Castle Pino" (450 × 450 мм).

Інші проекти передпокоїв  від студії дизайну Інтер'єр-Ідея.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Планувати інтер'єр було приємно, адже коли ти бачиш результат своєї роботи, то відчуваєш задоволення (хоча не завжди виходить так, як спочатку планувала). А найбільше тішить те, що клієнт розуміє ці труднощі, і ми вже разом їх вирішуємо.