Лютий 2015
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн приватного кабінету з каміном в сучасному стилі 4.4 із 5. Оцінок : 5

Дизайн приватного кабінету з каміном в сучасному стилі


Опис проекту

Ідея дизайну. "Я власник свого життя!"

Концепція дизайну.
 Із невеликого балкону зробити максимально ергономічний кабінет, зберігши широке скління вікон, виділивши місце для каміну, розташувавши робочий стіл, диван і досить містку шафу для книг.

Основні складності при роботі над проектом.
 Вузький та витягнутий простір кабінету ще більш зменшився через наявність каміну, дровника та повітропроводу, який іде від каміну першого поверху. Особливу складність представляла наявність виступаючої колони, яка «вкрала» і без того невелику площу приміщення. Тому було вирішено зашити її в шафу для книг.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Колірна гама кабінету побудована на контрастному поєднанні кольорів - насиченого коричневого дерева на стінах (з переходом на стелю), чорних скляних вставках в оздобленні меблів і декоративної штукатурки перлового кольору. Строга гама доповнена яскравими плямами у вигляді помаранчевої та синьої подушок на дивані і синіми переливами атласу в оздобленні штор. Графічність стилю підкреслюють прямокутні форми меблів і прості геометричні лінії стелі.

Головний атрибут домашнього кабінету - це письмовий стіл. Такий письмовий стіл з дерева підкреслить статус його власника. Роблячи всі меблі на замовлення і використавши один вид дерева, вдалося повністю витримати обраний стиль і функціональні властивості в єдиному концептуальному оформленні і стін, і стелі, і меблів. Добре те, що в кабінеті вдалося розташувати шкіряний диван. У такій обстановці можна не тільки прийняти відвідувачів, а й просто відпочити, насолоджуючись теплом каміна. Не виключено, що виходити з домашнього кабінету вже не захочеться:).

Книжкова шафа з системою відкривання «TIP-ON». Досить злегка натиснути і завдяки TIP-ON фасади без ручок відкриваються без зусиль. При цьому двері відкриваються під зручним для користувача кутом. Вміст шафи легко проглядається, а свобода рухів користувача не обмежена. Також достатньо злегка натиснути на фасад, щоб закрити шафу. Крісло італійське "Estel-Tua". 9 поворотних світильників фірми "FM Iluminacion" (дизайн та виробництво - Іспанія).

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина

Особистий кабінет - це індивідуальний простір його власника. Щоб відчувати себе в ньому максимально комфортно, а також мати можливість в потрібний момент усамітнитися і спокійно попрацювати, варто продумати кожну деталь заздалегідь. Потрібно вловити ту тонку грань, де домашній комфорт і затишок плавно перетинаються з робочою обстановкою, що сприяє плідному творчому процесу.  Відчуйте себе справжнім господарем життя!