Площа:


  • проекти спальних кімнат
Жовтень 2018

Завдання полягало в стриманості дизайну дитячої спальні, яка робилася на виріст, і…

Детальніше ...
Спальня для дівчинки в стилі сучасна класика
Жовтень 2018

Дизайн-концепція:Ця спальна притамує стриману кольорову гаму.Основним акцентом в приміщенні є цегляна кладка…

Детальніше ...
Спальна кімата в стилі лофт
Серпень 2018

Ідея дизайну: «Пограємо в хованки». Як і у вітальні, тут ми теж…

Детальніше ...
Затишна спальня в сіро-блакитному кольорі
Липень 2018

Ідея дизайну:“Ритмічне узголів’я ліжка ”. Втілення дизайн-концепції: Зазвичай основне призначення спальні —…

Детальніше ...
Дизайн спальні з синіми молдингами
Липень 2018

Ідея. "Бетон на стінах - це не грубість, а стиль".Створення стильної спальні…

Детальніше ...
Дизайн інтер'єру стильної спальні в сірих тонах
Червень 2018

 Ідея дизайну: “Бірюзова морська блакить”. Втілення дизайн-концепції: Головною цікавинкою даної кімнати є оригінальне…

Детальніше ...
Дизайн спальні з гардеробною кімнатою на мансарді
Сторінка 1 з 16
поради по дизайну спальні

Дизайн спальні


З функціонального боку дизайн спальної кімнати не являє собою нічого складного. Стандартний набір меблів спальної в умовах невеликих площ наших квартир рідко дозволяє бути оригінальним у розташуванні меблів.


Незвичною розстановку меблів можна зробити частіше в будинках, розробляючи дизайн спальних кімнат в будинку, де і площа, і конфігурація приміщення вносять додаткові змінні в рівняння дизайну; або якщо необхідно внести додаткову функціональність в стандартний набір спальні: додати робочий стіл, гардеробну кімнату, або спортивний куточок. Але простота оформлення інтер'єру спальні на функціональності і закінчується.

Ремонт та оздоблення

За прийомами декоративного оформлення спальні часто навіть перевершують інші: тут можна не боятися використовувати темні або яскраві кольори, тому що створення ефекту об'єму тут не головний фактор; можна застосувати більше текстилю, ніж в інших приміщеннях; оригінальний світло-дизайн також знайде тут своє застосування.Ремонт та оздоблення

За використовуваними в оздобленні матеріалами, крім стандартних ламінату і шпалер, сучасні спальні також оздоблюються декоративною штукатуркою з всілякими ефектами, натяжною стелею, настінними 3Д-панелями, дерев'яними стельовими та настінними конструкціями, друком на шпалерах, розписом і барельєфами, ліпним декором, а, в деяких випадках, навіть плиткою.
дизайн спальні фото

ДИЗАЙН СПАЛЬНІ В КЛАСИЧНОМУ СТИЛІ


Дизайн спальні в класичному стилі в першу чергу має бути обставлений якісними меблями. Меблі тут мають навіть більшу роль, ніж у інших стилях. Вони покликані задавати основний тон, що наповнює певним настроєм інтер’єр спальні. Фото спалень в класичному стилі Ви можете знайти в нашому портфоліо на цій сторінці. Для цього використовуйте фільтр за стилем інтер’єру.


Ми демонструємо спальні кімнати, їх дизайн, фото, щоб Ви могли побачити, що в цій кімнаті є можливість застосувати безліч ідей, кращі з яких під силу тільки професіональним дизайнерам інтер’єру.


ОСНОВНІ ЕТАПИ ДИЗАЙНУ СПАЛЬНІ:


Стиль інтер'єру

Оформлення спальні слід починати з визначення стилю. Найкращим, на наш погляд, варіантом є виконання всього інтер’єру в єдиному стилі. Проте, якщо у Вас є бажання виокремити цю приватну зону, створити тут інший настрій і, в решті решт, інший стиль, в цьому немає нічого не правильного. Різномаїття стилів небажане, наприклад, в коридорі, кухні і вітальні. Бо ці приміщення належать до однієї, так би мовити, загальної зони. В спальню ж гості не заходять, тому і як такого стильового зв’язку між спальнею і вітальнею немає.


Розташування меблів

Зазвичай, інтер’єр спалень не дає багато свободи у розташуванні меблів. Тому цей етап рідко викликає якісь складнощі. Хоча й тут знайдеться місце нестандартним рішенням: можливо ліжко поставити під вікно, або влаштувати в кімнаті гардеробну кімнату, чи збудувати декоративний перестінок для зонування простору. Головне в планувальному рішенні пам’ятати, що в розташуванні меблів ключова роль у функціональності й зручності, а не в оригінальності ідеї: нестандартність розміщення вже через кілька днів стане звичною, а от, якщо це розташування меблів не комфортне для Вас, то це буде викликати негативні емоції весь час.

дизайн спальні фото
Ідея дизайну

Дизайн спальної кімнати набирає обертів: стиль обрано, меблі розставлено. Тепер необхідно намалювати, а точніше змоделювати спальню у 3-х вимірах в реальному масштабі і придумати оригінальні ідеї оформлення, підібрати елементи інтер’єру: меблі, світильники, матеріали оздоблення стін, стелі, підлоги. Цей етап найцікавіший і для дизайнера, адже він реалізує свій творчий потенціал найбільше саме на цьому етапі, і для замовника, який нарешті побачить, як же може виглядати його спальня.

План креслень

Спальна кімната, дизайн якої повністю узгоджений із замовником, розробляється у вигляді креслень. Цей етап майже не містить креативу, бо всі складні вузли були розроблені, або хоча б продумані, ще на етапі візуалізації. Тепер же їх необхідно просто перенести на мову креслень.


Авторський нагляд

В процесі виконання ремонту спальні та меблювання всі питання до дизайнера, що з’являються у замовника або виконавців робіт, вони можуть вирішувати зателефонувавши або приїхавши до нас у студію. Якщо на відстані вирішити питання неможливо, дизайнер виїде на об’єкт дизайну і розбереться в ситуації на місці. В залежності від складу договору на дизайнерські послуги такий виїзд може вимагати додаткової оплати.Дизайн спальні

Всі ідеї, які ми запропонуємо в дизайні спальні, однозначно можуть бути реалізовані за відомими технологіями, і ми Вам порекомендуємо майстрів, які зможуть виконати всі етапи робіт, від ремонтних до меблювальних. Скористатись їх послугами, або шукати самостійно - це вирішувати Вам. Головне, що Ви можете бути впевненими, що в процесі реалізації проекту Ви не зіткнетесь з ситуацією, коли втілення задумів дизайнера буде неможливим.

Можливості дизайну спальні в квартирі, як і інших приміщень, обмежуються тільки фантазією дизайнера, обраним стилем і фінансовими можливостями замовника. Всі ці та інші параметри ми звичайно ж врахуємо в розробці Вашої спальні.


Звертайтеся до нас за консультацією і замовленням дизайн-проекту. Детально про замовлення проекту Ви можете прочитати на сторінці контактів.