Травень 2014
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Сучасна спальня з жовтими колірними акцентами 4.0 із 5. Оцінок : 3

Сучасна спальня з жовтими колірними акцентами


Опис проекту

Концепція дизайну. Сучасна кімната з жовтими «колірними плямами», які дуже доречні в спальні, зустрічає сонце в другій половині дня. Зона вбиральні відділена і закривається дзеркальною розсувною системою, щоб не навантажувати приміщення шафами і зробити простір візуально вільнішим. Для туалетного столика виділено місце, відмінно освітлене природним світлом. А ліжко обране з м'яким світлим оздобленням, що дає відчуття «легкості». Контрастний темний колір поличок і гіпсокартонна конструкція за ліжком тільки підкреслює наскільки легкими і світлими сприймаються інші елементи інтер'єру.

Основні складнощі при роботі над проектом. Візуалізацією складно передати «легкість» спальні, яку створюють м'який текстиль, скляні і дзеркальні поверхні, світла дерев'яна підлога і приємна на дотик фактура шпалер.

Основні переваги реалізованого проекту над існуючим. За рахунок контрастних темних конструкцій і жовтих шпалер, вийшло вдалим чином зонувати спальне місце, яке для того, щоб легко засинати, повинно сприйматися затишним невеликим простором. Спотові стельові світильники є відмінним помічником в зонуванні приміщення.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Пол зі світлого ламінату, шпалери, скляні поверхні тумб.

Інші інтер'єри спалень в каталозі спальні.