Вересень 2014
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн спальні в сучасному стилі 4.9 із 5. Оцінок : 7

Дизайн спальні в сучасному стилі

  • Візуалізація
  • Панорама
  • Інші кімнати в цьому проекті (1)
Натисніть і покрутіть для перегляду

Опис проекту

Ідея дизайну. Тепла стриманість.

Концепція дизайну. При невеликому бюджеті необхідно було створити строгий за формами, але теплий за відчуттями інтер'єр спальні. При підборі кольорів та їх поєднань в інтер'єрі потрібно було відштовхуватися від обраних з клієнткою шпалер, тому в якості акценту був обраний помаранчевий колір (в подушках, шкірі на стільці і декорі), що чудово поєднується з бежевими шпалерами. На стінах різні шпалери з однієї колекції. Всі стіни по верху об'єднуються світлими шпалерами, а 2 протилежні стіни (з узголів'ям ліжка і з телевізором) виділяються темними шпалерами з візерунковими вставками. Це підкреслює функціональне призначення цих зон у приміщенні. Крім того вони оформлюються невеликими гіпсокартонними опусками, за якими розташовується світлодіодний шнур. Таке приховане тепле освітлення створює затишок і якусь камерність приміщенню. Крім того такий опуск гіпсокартону в зоні ліжка добре узгоджується з висотою дверей в гардеробну.

Розсувні двері в гардеробну - дзеркало з малюнком. Праворуч від неї - таке ж дзеркало, наклеєне на стіну. Таким прийомом візуально збільшується ширина вхідної частини (замість 1 двері здається, що їх 2), а дзеркало за рахунок відображення додає приміщенню ще свою глибину. Розсувні двері дзеркальні з двох сторін, але з боку гардеробної - без візерунка, що дозволяє (при закритих дверях вбиральні) виконувати своє пряме призначення.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Ліжко і тумбочки фірми "Zegen". Шпалери фірми "BN International" з каталогу "Camargue". Ламінат "Quick Step Classic QSM032 Дуб білий висветленний". 2 плафона "FM ILUMINACION" 80х80 см, розташовані поруч, утворюють один довгий плафон розміром 160х80 см (на 8 лампочок).

Інші інтер'єри спалень в каталозі спальні.

Відгук клієнта

Татьяна А.
"Дизайнер Ирина Гнатовская сумела технически воплотить мои представления об идеальной квартире в конкретный проект, наполнила его интересными идеями и оригинальными решениями, заложила фундамент в реализацию ремонта моей мечты. Могу охарактеризовать Ирину как сильного профессионала, обладающего удивительным чувством цвета, композиции и гармонии, внимательного к деталям проекта и к пожеланиям заказчика. Я искренне благодарна ей. Сотрудничество было приятным и плодотворным!"