Листопад 2016
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн гостьової спальні з ажурною скляною перегородкою 3.8 із 5. Оцінок : 5

Дизайн гостьової спальні з ажурною скляною перегородкою


Опис проекту

Ідея дизайну. Легкість простору.


Концепція дизайну. Нестандартно підійти до оформлення гостьової спальні. Ліжко розмістив біля дальньої стіни поруч з шафою, таким розташуванням хотілося добитися більш вільного центру кімнати.


Письмовий столик запропонував зробити відкидним. У складеному положенні стільниця є екраном для радіатора. У зоні ТВ чудово вмістився компактний розкладний диван.


Пол і стіни в кремових відтінках, диван і ліжко - біла еко шкіра. Монохромність інтер'єра розбавляють яскраві червоно-зелені акценти текстилю та картини. Над узголів'ям ліжка застосував рельєфну 3Д панель зеленого кольору, трохи вище застосував ДСП, знизу якого видно приховане підсвічування. З такого ж ДСП виготовляється шафа і столик.


Освітлення інтер'єру. У центрі зони дивана - люстра, в прохідній зоні до шафи - точкові світильники великого діаметра (близько 150 мм), а зона ліжка підсвічується диодной стрічкою з розсіювачем, яка монтується в стелю по периметру спальної зони.


Основні складності при роботі над проектом - це складні форми стін приміщення, але завдяки скляному перестінку від підлоги до стелі і легкій шторці, які умовно відокремлюють спальну зону і створюють затишний ефект камерності, вдалося вдало їх приховати.


Основні матеріали, що застосовуються в проекті. Диван "Blest Вері Хеппі". Скляна перегородка з малюнком. Плитка і тепла підлога в спальні.


Адреса об'єкту. м. Сміла, Черкаська обл.