Грудень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн ніжною спальної кімнати 5.0 із 5. Оцінок : 4

Дизайн ніжною спальної кімнати

  • Візуалізація
  • Інші кімнати в цьому проекті (1)

Опис проекту

Ідея дизайну. "Ніжність пелюсток троянд"

Концепція дизайну. В даному проекті відправною точкою стала розробка дизайну шафи для одягу. З огляду на розмір кімнати, розташування дверей і балконного блоку, очевидним стало розміщення шафи уздовж стіни при вході. Відстань до дверей не дозволяла розмістити стандартну шафу глибиною в 60 см, а 40 см не відповідало вимозі замовників. Рішенням стало спроектувати шафу зі зміщенням. Таким чином у нас вийшла шафа, що складається з 3 частин: бічні - глибиною 40 см з розсувними дверцятами (фасад - дзеркало з фацетом) і висувними ящиками; центральна - глибиною 60 см з розсувними дверима (фасад дзеркальний). Ліжко вибирали на підтримку ромбових дзеркальних фасадів на шафі, хорошим варіантом здалася модель Діана, меблевої фабрики Blest (матеріал оббивки білий нубук, під матрац 1600х2000 мм).

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. В інтер'єрі використовували шпалери SOVEREIGN WALLPAPER для стіни за узголів'ям ліжка, а для інших стін - Шпалери Rasch, Ylvie. Для підлоги підібрали ламінат темного кольору з фаскою Quick Step Majestic MJ3553, а плінтус з МДФ білого кольору. Шафа і тумби будуть зроблені під замовлення з МДФ. Освітлювальні прилади вибрали фірми MAYTONI.

Інші проекти спалень від студії дизайну "Інтер'єр-Ідея"

Відгук клієнта

Светлана С.
Очень понравилась работа дизайнера. Профессионально и грамотно был построен диалог, учтены все пожелания и предпочтения. Результатом осталась довольна вся семья!

Відгук дизайнера

Дизайнер  Олена Єфименко
Олена Єфименко Кімната вийшла дуже світлою, затишною, "ніжною" як пелюстки троянд.