Січень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн спальні з фотошпалерами лісу 5.0 із 5. Оцінок : 6

Дизайн спальні з фотошпалерами лісу


Опис проекту

Ідея дизайну: Розділити зони спальні за допомогою дерев’яних планок. Це також підтримає основну ідею квартири.
Перша зона — зона сна та релаксу. В ній розташовується зручне ліжко, шафа, дзеркало (кріпиться біля комода до стіни), комод та телевізор; друга зона — робоча. В ній є підвісний туалетний столик, пуф та дзеркало, підсвічене настінними світильниками, які добре освітлюють зону біля столу та робочий стіл із полицями для потрібних дрібних речей.

Втілення дизайн-концепції: Кольорова гамма неяскрава, тони голубого кольору, адже це спальна кімната, у якій повинні бути приглушені кольори та спокійне освітлення.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. На перший погляд потрапляють на око фотошпалери - "Ліс 29672", вони надають акценту, сучасності, оригінальності та, безперечно, «оживляють» кімнату. Також такі шпалери візуально розширюють простір, адже на них зображений передній і задній план лісу. Щоб підсвітити досить темні фотошпалери, додали світлодіодну стрічку білого нейтрального кольору. Дерев’яне ліжко "Емілі" (2000х1600хh800) та по боках дві підвісні тумбочки. Використання великих дзеркал біля туалетного столика та навпроти шафи додає об`єму та елегантності.

Адреса об'єкта: м. Київ.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Кімната з першого погляду просто зачарувала клієнта, а я отримала велике задоволення від її створення.