Червень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн спальні з гардеробною кімнатою на мансарді 5.0 із 5. Оцінок : 5

Дизайн спальні з гардеробною кімнатою на мансарді

  • Візуалізація
  • Інші кімнати в цьому проекті (1)

Опис проекту

 Ідея дизайну: “Бірюзова морська блакить”. 

Втілення дизайн-концепції: Головною цікавинкою даної кімнати є оригінальне розташування напряму вагонки та її пофарбування у два відтінки: пастельного та бірюзового. Завдяки цьому спальна кімната виглядає незвично, а вкраплення чорного кольору надає їй сучасності.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі
У кімнаті переважає симетрія, вона проглядається в розсувних дверях гардеробу та біля вікна між туалетним столиком та комодом. Стіни кімнати оздоблені дерев`яною вагонкою. Цікавим виглядає оформлення ізголів’я біля ліжка. Вирішила пофарбувати його у два відтінка; таке незвичне красиве поєднання бірюзи із бежевим відтінком надає відчуття гармонії, відчуття промінів сонця, лежачи десь на пісочному пляжі... Саме це відчуття буде вселяти господині ця кімната. Вагонка бірюзового тону переважає у даній окрасці композиції над ліжком та плавно переходить вправо на суцільну стіну.
У центрі уваги кімнати – ліжко «НЬЮ-ЙОРК» фабрики “ZLATAMEBEL”,  в підтримку оригінальної форми ліжка розмістила стілець « Signal Hals» біля робочого столу. Також активну увагу привертають до себе розсувні двері з чорного скла, які розділяють спальню та гардеробну кімнату. Між розсувними дверима розташована труба від каміна, яку ми оздобили білою цеглою та дерев`яними полицями. Біля вікна знаходиться розкішне та комфортне місце для сидіння, під яким захований радіатор з МДФ-решіткою, а по боках є закриті полиці для зберігання речей. Ближче до гардеробної кімнати – туалетний столик із дзеркалом. Меблі будуть виконуватися під замовлення.

Інші проекти спалень від студії дизайну "Інтер'єр-Ідея".

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Кімната вийшла світлою та затишною. Думаю, господині буде приємно запрошувати друзів у свій маленький та теплий «куточок», в якому вони будуть весело проводити своє дозвілля.