Листопад 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн спальні з гардеробом в інтер'єрі 3.5 із 5. Оцінок : 2

Дизайн спальні з гардеробом в інтер'єрі


Опис проекту

Ідея дизайну. Основною ідеєю дизайн-проекту було створити сучасне але не перевантажено приміщення для молодого чоловіка, з огляду на його побажання.

Втілення дизайн-концепції. Двері гардеробної перенесли в саму спальню кімнату, чим об'єднали дві кімнати в одну для зручного перебування.  Головними у кімнаті є розсувні двері - скляні чорного кольору, вони і є ізюминкою цих кімнат. Гардеробна кімната має велику кількість секцій для будь-якого типу одягу. Кожна полиця кімнати підсвічена світлодіодною стрічкою білого нейтрального кольору, яка надає світлості та легкості маленькій кімнаті за площею та допомагає легко знайти потрібну річ.

Матеріали, використані в інтер'єрі. Гіпсокартонна конструкція по боках та над ліжком підсвічується світлодіодною стрічкою блакитного кольору (за бажанням клієнта). На підлозі використана тришарова паркетна дошка "OLD WOOD" 2-х полосний дуб натуральний. Для покриття стін вибрано декоративну штукатурку. На стелі вмонтовано точкові світильники "KANLUX 71968". Матеріали корпусних меблів - білий глянцевий ДСП та чорне скло, меблі виконуються під замовлення.

Адреса об'єкта: м. Київ

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Кімната вийшла легка і сучасна. Перебуваючи в такій спальні кімнаті, клієнт насправді зможе відпочити від жвавого життя в Києві.