Червень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн спальні з коньячним відтінком 4.3 із 5. Оцінок : 3

Дизайн спальні з коньячним відтінком


Опис проекту

У спальнях з традиційним планувальним рішенням ви обов'язково побачите двоспальне ліжко з тумбами, комод, велику одежну шафу і обов'язково туалетний столик. Але ось які з цих елементів підійдуть нам і як вони будуть поєднуватися вже завдання не тривіальна. У нашій спальні білий глянцевий МДФ корпусних меблів підкреслює глибину і значимість близьких до коньячному фактур еко-шкіри і темно-коричневого натурального шпону.
Головну стіну кімнати прикрашають 3Д-панелі правильних геометричних форм, які в наш час стали асоціюватися з сучасним стилем для молодих господарів. Кольорові радісні акценти показані за рахунок постільної білизни.


Основні матеріали:

Ліжко Zegen Bruno з високим узголів'ям. 3Д панелі Rombus від Orac Decor. Ламінована підлога з вираженою фактурою Альпійського Дуба від Krono Original. Оригінальне світло від улюблениці дизайнерів фабрики LIS.


Адреса об'єкта: м Миронівка в Київській області.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Іванов Віталій
Іванов Віталій Хочу відзначити універсальність підсумкової колірної гами, фонові кольори актуальні для будь-якого часу року і освітленості. А настрій завжди можна задати і змінити текстильними акцентами.