Жовтень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн спальні з плюшевим текстилем 4.5 із 5. Оцінок : 6

Дизайн спальні з плюшевим текстилем

  • Візуалізація

Опис проекту

Основною ідеєю дизайн-проекту було створити світле приміщення в пастельних тонах (бірюзовому і кольору пудри) в стилі мінімалізму, щоб спальня не вибивалася із загальної стилістики квартири.

Концепція дизайн-проекту. Основним недоліком при створенні дизайн-проекту була обмеженість у фінансах. Виходячи з цього ми запропонували варіант з мінімальними витратами. Підібрали шпалери "Panoramiques papier peint каталог Summertime" світлі, пастельні, які створять затишок в спальні, а також підібрали текстиль, який буде перегукуватися за кольоровою гамою шпалер.

Текстиль-плюш. Шляхетний і декоративний текстиль, який має характерний тонкий блиск, що додає характер інтер'єру і робить його елегантним. У підборі кольору ми зіграли на контрасті бежево-рожевого і блідо-бірюзового (він заспокоює, гасить негативні емоції, допомагає сконцентруватися і створює затишок) крім того цей колір є трендовим в цьому і наступному році.
Ми так само підібрали бра настінні "Sillux, CANNES 307 LP 6/307 C" і настільну лампу "IDEAL LUX 48808" на туалетний столик.
Всі меблі буде зроблена під замовлення з матеріалу МДФ: білі глянцеві фасади і МДФ під дерево на стільницях (для практичності).

Адреса об'єкта. Полтавська область