Липень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн спальні з синіми молдингами 4.6 із 5. Оцінок : 8

Дизайн спальні з синіми молдингами


Опис проекту

Ідея дизайну:
“Ритмічне узголів’я ліжка ”.

Втілення дизайн-концепції: Зазвичай основне призначення спальні — відпочинок і сон, в ній люди насолоджуються спокоєм та тишиною. В нашому випадку необхідно було розділити її на декілька зон: робочу зону із робочим місцем для клієнта, зону сну та відпочинку, де є ліжко та телевізор, невеличку гардеробну та зону для краси.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі: Перше, що привертає увагу, заходячи в спальню, - це красиве узголів’я ліжка. Воно виконане з поліуретанових молдингів, які об`єднані в один геометричний узор і забарвлені в синій колір разом із стіною. На стінах красива та спокійна за тоном декоративна штукатурка. За бажанням клієнтів, щоб додати світла та простору приміщенню, застосували білу глянцеву натяжну стелю. Спокійні кольори присутні у цій кімнаті та загалом по всій квартирі, а акцентами слугують такі досить актуальні та модні кольори, як синій та чорний. Меблі з МДФ будуть виконуватися під замовлення. Гардеробна кімната лише з вигляду маленька та компактна, але в середині буде вміщувати весь одяг клієнтів, кожна поличка була продумана клієнтами з функціональної  та практичної сторони під їх особисті потреби. Для зручності кожна полиця підсвічується світлодіодною стрічкою білого нейтрального світіння. Досить гармонійно в спальню біля вікна вписався комод-стелаж та туалетний столик із дзеркалом.

Інші проекти спалень від студії дизайну "Інтер'єр-Ідея".


Відгук клієнта

Андрей З.
Всі зауваження враховувались та були запропоновані різні варіанти на вибір. Сподобалось також, що наш дизайнер Неля, ніби відчувала, що буде підходити саме для нас, і пропонувала ті варіанти, які ми ще не встигли озвучити.Результат перевершив наші очікування, і ми задоволені співпрацею. Вдячні за виконану роботу, дякуємо за терпіння і бажаємо вам багато задоволених клієнтів!

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Кімната вийшла дуже функціональною та виваженою. Красиве узголів’я привертає до себе увагу та є «родзинкою» даної кімнати.