Січень 2014
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн спальні та гардеробної з італійськими мотивами 4.8 із 5. Оцінок : 4

Дизайн спальні та гардеробної з італійськими мотивами


Опис проекту

Ідея дизайну. На створення даного проекту, дизайнера надихнув "багатий настрій колишнього часу".

Концепція дизайну. Дизайн спальні замислювався в класичному стилі, в якому виконана вся квартира, але з особливим м'яким настроєм, без контрастів, з м'якими формами і спокійними фактурами. Спочатку більшу частину спальні було виділено під гардеробну кімнату. У процесі розробки інтер'єру, постало завдання виконати оформлення приміщення таким чином, щоб підкреслити дизайн обраної моделі ліжка і супутньої їй інших меблів. Плавні ажурні лінії на меблях не перевантажені іншими елементами інтер'єру і навіть навпаки, доповнені ненав'язливою фактурою шпалер та текстилю. У гардеробну частину спальні доступ здійснюється через велику дерев'яну систему розсувних дверей, оформлених дзеркалами з ефектом старої патини, навіює дух минулих минулих часів, властивий класичним інтер'єрах.

Основні складнощі при роботі над проектом. Приховати буденність стандартних, але зручних планувальних рішень для спальних кімнат.

Основні переваги реалізованого проекту. Реалізований проект показує, що оформлення спальні може бути настільки вдалим, що проводження в ній буде прагнути збільшити час, відведений для сну.

Інші інтер'єри спалень в каталозі спальні.