Лютий 2015
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн спальні в насичено-темних тонах 5.0 із 5. Оцінок : 5

Дизайн спальні в насичено-темних тонах


Опис проекту

Ідея дизайну. Солідна стриманість

Концепція дизайну. Зробити строгий лаконічну спальню з "чоловічим" характером.

Основні складнощі при роботі над проектом. Невелику складність представляло наявність виступаючої колони за ліжком (праворуч). Дизайнерське рішення полягало в тому, щоб, зашивши її гіпсокартоном і дерев'яними панелями, утворити тим самим нішу з підсвічуванням в узголів'я ліжка. Другу колону було вирішено просто «обіграти», добудувавши до неї консольний туалетний столик.

Основні переваги реалізованого проекту над існуючим. Завдяки обігравання існуючих колон, інтер'єр вийшов органічним і цілісним.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Колірна гамма спальні побудована на контрастному поєднанні кольорів - коричневих шпонованих панелей на стінах (з частковим переходом на стелю), бежевих і чорних скляних вставках в обробці меблів і стін, а також декоративної штукатурки перлового кольору. Колірними акцентами служить декор, а також текстиль на ліжку і шторах. Графічність стилю підкреслюють прямокутні форми меблів і прості геометричні лінії стелі. Шафа з 4-ма скляними розсувними дверима.

Сучасно і легко виглядає поєднання яскравих штор з роловими шторами, які захищатимуть від зайвого денного світла в сонячний день. Крісло італійське "Husk Outdoor". 7 поворотних світильників і 2 тканевих плафона фірми "FM Iluminacion" (дизайн і виробництво - Іспанія).

Інші інтер'єри спалень в каталозі спальні.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина Загальну атмосферу спальні хотіла зробити суворою і сучасною за рахунок рівних і лаконічних форм, затишною - за рахунок текстилю та теплого кольору дерев'яних елементів, а максимально функціональною - за рахунок продуманого планування, кількох сценаріїв освітлення і зручного розташування меблів. Враховувався психологічний комфорт для даного клієнта і, звичайно, враження, яке повинне робити це приміщення на всіх, хто в нього потрапляє.