Серпень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн світлої спальні з французьким балконом 4.5 із 5. Оцінок : 4

Дизайн світлої спальні з французьким балконом


Опис проекту

На етапі планувального рішення відокремили частину гостьової кімнати на користь компактної вбиральної кімнати. Що б уникнути ефекту коридору при вході в кімнату, ми запропонували зробити прозору розсувну систему дверей в гардероб.
Серцем спальні є ліжко, справжній витвір мистецтва від фабрики Zegen. Переконатися в цьому можна побачивши її аж до деталей опрацювання в одному з фірмових салонів.
Після ряду проб різних кольорових поєднань для спальні ми зупинилися на синьому, домінуючому кольорі останніх вибраних шпалер. Текстиль підтримує запропонований синій колір, який буде гарним доповненням теплому природньому світлу сонячного ранку.

Основні матеріали.
Ламінована підлога Krono Original з вишуканою фактурою Альпійського дуба. Шпалери з нового каталогу Temptation від фабрики Atlas. Ліжко Zegen Frida зі спальним місцем 1600 X 2000.

Інші спальні дизайн студи Інтер'єр-Ідея представлені в каталозі спалень.

Відгук клієнта

Александр М.
Вдячний дизайн-студії "Інтер'єр-Ідея", і зокрема, дизайнеру Віталію за виконану роботу. Мені сподобався підхід до роботи з клієнтом, будь-які ідеї і пропозиції наглядно демонструються навіть до початку втілення. Будь-які мої побажання відразу приймалися і реалізовувалися. Професійний підхід, досвід, підтримка. Молодці.