Січень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Мансардна спальня з акцентами кольору марсала 3.0 із 5. Оцінок : 1

Мансардна спальня з акцентами кольору марсала


Опис проекту

Ідея дизайну: Кольоровий мікс

Концепція дизайну: В цілому, спальня сприймається досить світлою, завдяки білій поверхні стелі і масивному нависаючому скосу даху. Характер і настрій інтер'єру цієї спальні задають прямі форми меблів, частково розбавлені ажурними 3Д-панелями з МДФ і досить незвичні кольори близькі до кольору марсала і глибокому камелопардовому (карамельному). Ці кольори в наш час рідко можна зустріти в інтер'єрі. Отриманий мікс досить приємний і відмінно підходить під задуману ідею.


Складнощі при роботі над проектом: Архітектура будинку просто не залишає можливості використовувати для цієї спальні традиційні рішення при плануванні розташування меблів. Розташування ліжка узголів'ям до кутка будинку і симетрично до двох віконних отворів бачиться тут настільки органічним, що інші варіанти нам здалися програшними. Нетривіальним завданням було оформлення округлої стіни, ми вирішили не залучати до неї особливу увагу, розбивши візуально на вертикальні фрагменти.

Основні матеріали: Ламінат Krono Original кольори дуба Бедрок, світильники Nowodvorski Nathalie, кровать Zegen Frida, використовуються 3Д панелі з МДФ

Адреса об'єкту: м. Сміла, Черкаська обл.