Листопад 2016
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Кульбабки в інтер'єрі спальні 2.0 із 5. Оцінок : 2

Кульбабки в інтер'єрі спальні

  • Візуалізація

Опис проекту

Ідея дизайну. "Політ кульбабок"


Концепція дизайну. Головним завданням дизайну інтер'єру було створити з невеликої кімнати затишну спальню з місткою зоною для зберігання речей. У колірному рішенні дотримувалися спокійної світлої гами, але з використанням кольорових акцентів. Пол - темний, колір ліжка, меблів і дверей перекликається з кольором підлоги. Шафа-купе з білими глянцевими дверцятами з дзеркальними вставками, такі ж вставки використані для порталу навколо телевізора. На бічній стороні шафи передбачені полиці для декору. По периметру стеля опущена, щоб організувати нішу для світлодіодного підсвічування, центр пофарбований в світлий жовтий колір. Узголів'я ліжка оформлено постерами із зображеннями кульбаб. Над узголів'ям розташовані два бра.


Адреса об'єкту. м. Черкаси


Відгук дизайнера. Оскільки замовники - це молоді енергійні хлопці, хотілося створити для них незвичайний інтер'єр і поєднати в ньому потроху всі стилі. Тут і незвичайний колір стелі, і оригінальні шпалери з малюнком пір'я, і яскраві акцентні тумби. Все разом складається в неповторний інтер'єр і відповідає концепції життя молодої пари.

Відгук клієнта

Артур Р.
Дуже щирі люди. Дуже задоволені роботою. Дякуємо, що допомогли втілити в життя наші бажання та бачення нашого помешкання.