Площа:


  • проекти ванних кімнат
Жовтень 2019

Основна задача:Вмістити в дуже стислому санвузлі душ, унітаз і умивальник. Стиль -…

Детальніше ...
Маленька ванна кімната з великою душею
Жовтень 2019

Основна задача:Ванна кімната в мінімалістичному стилі з мінімумом деталей і максимумом функціоналу.…

Детальніше ...
Ванна кімната
Жовтень 2019

Даний дизайн санвузла зачаровує своєю легкістю і ніжністю.Колірна гамма інтер'єру умиротворена, пастельна.Натуральні…

Детальніше ...
Вишукана простота в дизайні санвузла
Вересень 2019

Дизайн санвузла в квартирі у Львові. Основна задача - зручність та функціональність.…

Детальніше ...
Затишний санвузол з чорними елементами
Серпень 2019

Концепція.«Розкіш». Втілення дизайн-концепції.Ванна кімната зроблена тільки з дорогих і якісних матеріалів.Плитка з…

Детальніше ...
Ванна кімната "Розкіш"
Серпень 2019

Творча назва проекту, концепція.«Лаконічність і стильність», "Несподівані чорні акценти". Втілення дизайн-концепції.Основним завданням…

Детальніше ...
Несподівані чорні акценти в дизайні санвузла
Сторінка 1 з 14
поради по дизайну ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати


Розробляючи інтер’єр ванної кімнати і туалетів, бажано відразу підбирати сантехніку та оздоблювальні матеріали. Оскільки основним оздоблювальним матеріалом ванних кімнат є плитка, а вона має конкретний розмір, колір, фактуру і ціну, то, роблячи дизайн, потрібно орієнтуватися на конкретну колекцію цієї плитки.


Тому ми рекомендуємо на самому початку розробки інтер’єру ванної кімнати ознайомитися з асортиментом плитки, “прощупати” її і прицінитися. Щоб не вийшло ситуації, коли замовник узгоджує візуалізацію проекту, за нею робляться креслення розкладки плитки, а при покупці йому не подобається фактура матеріалу або його ціна.


Адже, замінивши плитку на іншу в процесі реалізації проекту, може бути навіть на дуже схожу, дизайн ризикує бути повністю зміненим. Так як інший розмір плитки, варіанти кольорів всередині колекції і наявність декорів можуть повністю змінити принцип викладки цієї плитки ,а отже, візуалізація і креслення втратять свою актуальність.


ОСНОВНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВАННОЇ КІМНАТИ


Іншим поширеним матеріалом для ванних кімнат є мозаїка. Особливо цікаво її застосування у вигляді панно і розтяжок з плавним переходом одного кольору в інший. Шикарно виглядають стіни, підлога й деталі інтер'єру з натуральних мрамору та граніту.


Дизайн санвузлів

У світловому дизайні важливо пам'ятати про вологість приміщень і застосовувати відповідний тип світильників і електро-фурнітури, особливо в безпосередній близькості до води. Необхідно враховувати той факт, що, вибираючи темну основну плитку, джерел світла може знадобитися більше. Обов'язково зробіть підігрів підлоги, це і комфорт, і додаткова сушка поверхні підлоги.


Розташування меблів в санвузлі

В меблях бажано мінімізувати кількість ДСП, більше використовувати МДФ та натуральне дерево зі спеціальною обробкою. Відмінно у ванних себе зарекомендували меблі і стільниці та штучного каменю.
План креслень

Допомогти грамотно спланувати санвузол, витончено заховати комунікації, розмістити бойлер або пральну машину, підібрати сантехніку, світильники, спроектувати меблі - все це наш профіль, діяльність, у якій ми маємо великий досвід.


Ванна кімната, дизайн якої виконував наш дизайнер - це завжди ідеальний баланс функціональності і естетики.


Звертайтеся до нас, в студію “Інтер'єр-Ідея”.