Площа:


  • проекти ванних кімнат
Червень 2019

Ідея дизайну: Головний тут мармур! Втілення дизайн-концепції:Акцентом в інтер'єрі повинен був бути…

Детальніше ...
Дизайн санвузла в мармурі
Червень 2019

Ідея дизайну: «Піщаний замок» Створюючи дизайн-проект санвузла в бежевих тонах, окремо хотілося…

Детальніше ...
Дизайн санвузла з плиткою під колір дерева
Березень 2019

Ідея дизайну: “Вражаючий ансамбль”.Втілення дизайн-концепції:Застосування світлої плитки з контрастною чорною утворює виразне…

Детальніше ...
Застосування світлої плитки з контрастною чорною в санвузлі
Лютий 2019

Ідея дизайну: Головне побажання замовника було в тому щоб об'єднати санвузол і…

Детальніше ...
Сучасний санвузол з квадратною плиткою
Лютий 2019

Ідея дизайну "Завуальовані складності" Концепція дизайну і основні матеріали, використані в інтер'єрі.…

Детальніше ...
Дизайн санвузла в більярдному клубі
Лютий 2019

Мармуровий санвузол.Приміщення зробили плиткою під мармур, це було бажання замовниці.Поєднали два кольори…

Детальніше ...
Туалет з плиткою під мармур
Сторінка 1 з 14
поради по дизайну ванної кімнати

Дизайн ванної кімнати


Розробляючи інтер’єр ванної кімнати і туалетів, бажано відразу підбирати сантехніку та оздоблювальні матеріали. Оскільки основним оздоблювальним матеріалом ванних кімнат є плитка, а вона має конкретний розмір, колір, фактуру і ціну, то, роблячи дизайн, потрібно орієнтуватися на конкретну колекцію цієї плитки.


Тому ми рекомендуємо на самому початку розробки інтер’єру ванної кімнати ознайомитися з асортиментом плитки, “прощупати” її і прицінитися. Щоб не вийшло ситуації, коли замовник узгоджує візуалізацію проекту, за нею робляться креслення розкладки плитки, а при покупці йому не подобається фактура матеріалу або його ціна.


Адже, замінивши плитку на іншу в процесі реалізації проекту, може бути навіть на дуже схожу, дизайн ризикує бути повністю зміненим. Так як інший розмір плитки, варіанти кольорів всередині колекції і наявність декорів можуть повністю змінити принцип викладки цієї плитки ,а отже, візуалізація і креслення втратять свою актуальність.


ОСНОВНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВАННОЇ КІМНАТИ


Іншим поширеним матеріалом для ванних кімнат є мозаїка. Особливо цікаво її застосування у вигляді панно і розтяжок з плавним переходом одного кольору в інший. Шикарно виглядають стіни, підлога й деталі інтер'єру з натуральних мрамору та граніту.


Дизайн санвузлів

У світловому дизайні важливо пам'ятати про вологість приміщень і застосовувати відповідний тип світильників і електро-фурнітури, особливо в безпосередній близькості до води. Необхідно враховувати той факт, що, вибираючи темну основну плитку, джерел світла може знадобитися більше. Обов'язково зробіть підігрів підлоги, це і комфорт, і додаткова сушка поверхні підлоги.


Розташування меблів в санвузлі

В меблях бажано мінімізувати кількість ДСП, більше використовувати МДФ та натуральне дерево зі спеціальною обробкою. Відмінно у ванних себе зарекомендували меблі і стільниці та штучного каменю.
План креслень

Допомогти грамотно спланувати санвузол, витончено заховати комунікації, розмістити бойлер або пральну машину, підібрати сантехніку, світильники, спроектувати меблі - все це наш профіль, діяльність, у якій ми маємо великий досвід.


Ванна кімната, дизайн якої виконував наш дизайнер - це завжди ідеальний баланс функціональності і естетики.


Звертайтеся до нас, в студію “Інтер'єр-Ідея”.