Квітень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн душової кімнати з геометричною плиткою 5.0 із 5. Оцінок : 1

Дизайн душової кімнати з геометричною плиткою


Опис проекту

Ідея дизайну: "Світла геометрія".

Втілення дизайн-концепції: Для кожної модниці потрібно багато місця для дрібних, але таких потрібних речей для підтримки краси. В цьому будинку вони знаходяться саме у ванній кімнаті, тому для цього продумали цікаве дзеркало з бічними полицями.

Матеріали, використані в інтер'єрі: Використана сучасна плитка "Paradyż - Еmilly / Milio» з геометричним візерунком, надає кімнаті сучасності та ефектності. Меблі будуть виконуватися під замовлення з МДФ.
Цікавим об'єктом в санвузлі є дзеркало. Воно складається з трьох частин. Основне дзеркало, по центру, підсвічується світлодіодною стрічкою білого нейтрального кольору, щоб не змінювався тон шкіри, коли дивишся в дзеркало. З боків від нього - полки шириною 200 мм, глибиною 190 мм; ці полки будуть зберігати косметику і багато іншого, щоб не заповнювати поверхню стільниці у раковини. Знизу стільниці розміщені закриті і відкриті полиці для рушників. Зверху дзеркала - шафка, зроблена також з МДФ і дзеркала знизу. Таке несподіване розташування дзеркала буде відображати світлодіодну стрічку з дзеркалом і тим самим буде додатково висвітлювати зону біля дзеркала.
  Скляні дверцята для душової кабіни будуть виконуватися під замовлення. У душовій кабіні - ніша зі світлодіодною стрічкою теплого кольору. Завдяки цьому відразу відчувається, що в цій зоні тепло і затишно. У ніші керамогранітна плитка під дерево "ZEUS CERAMICA PARQUET NEW ZSXPTR6R», вона добре поєднується з МДФ корпусних меблів. Також цю зону підкреслили дерев'яними балками на стелі, це візуально ділить приміщення на зони і надає кімнаті неоднорідності.

Інші проекти ванних кімнат від студії Інтер'єр-Ідея.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Цікавим елементом в кімнаті є дзеркало з додатковими полками. Душова кабіна оригінально відокремлена від умивальника сучасною плиткою з геометричним принтом.