Січень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн морської ванної кімнати 4.7 із 5. Оцінок : 3

Дизайн морської ванної кімнати


Опис проекту

Ідея дизайну: Зручність та функціональність. Комфортне розташування ванни та душу із зливом у стіні.

Втілення дизайн-концепції: Задля нормального куту зливу каналізаційної труби від ванни “DEVIT OVALE ” побудували додатковий подіум висотою 120 мм.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Використана сучасна плитка “Paradyż -ACAPULCO/PURIO". Вся колекція пронизана образами пляжу і водної гладі та надає кімнаті свіжості, природності та візуально розширює кімнату. На підлозі плитка "AZULEV CODE CAMEL". Умивальник “LIFE” шириною 1000 мм та велике дзеркало 1000х900мм “Sabina” з LED-підсвіткою. Ніша біля ванни підсвічується різними кольорами. Меблі виконані із досить яскравого МДФ та будуть виконуватись під замовлення. Клієнт дуже полюбляє музику, ми врахували його вподобання і провели вбудовану акустичну систему над ванною. Лежачи у розкішній ванні, можна буде дуже швидко розслабитись та підспівувати для більшого релаксу.

Адреса об'єкта: м. Київ

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Перебуваючи в даній кімнаті, сподіваюсь, клієнтам вдасться відчувати свіжість та вони зможуть відпочити завдяки світлій та морській тематиці самої ванної кімнати.