Error:
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 172
Жовтень 2015
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн невеликої ванни та санвузла в стилі печворк 4.5 із 5. Оцінок : 8

Дизайн невеликої ванни та санвузла в стилі печворк


Опис проекту

Концепція дизайну. У маленькій ванній кімнаті, розмістити ванну 1800 мм (на прохання замовників), і якомога більше місць для зберігання, і так само візуально розширити простір.

Основні складнощі при роботі над проектом. У ванній розмістити рушникосушку через виведення труб можливо було тільки на одну стіну. Для вирішення проблеми, було прийнято рішення змістити двері і підібрати рушникосушку з мінімальною шириною і глибиною. У санвузлі труби заховані в короб з білого МДФ, підібраний більш компактний умивальник та унітаз. Плитка розташована таким чином, щоб розшити простір.

Основні переваги реалізованого над існуючим. Переміщена ванна, що дозволило підібрати ванну довше. Збільшено простір за допомогою білої глянцової плитки, глянцевої стелі і повністю біліх меблів та сантехніки. Місця для зберігання побутової хімії заховані в відкидній полиці, під ванною, а корзина для білизни захована в шафку під умивальником.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Плитка для ванної Аlmera Ceramica «Patchwork blue»; рушникосушка - Laris Кватро П9 400хh = 700 мм; ванна Riho Colombia.