Жовтень 2014
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн санвузла в червоно-бежевих кольорах 4.5 із 5. Оцінок : 2

Дизайн санвузла в червоно-бежевих кольорах


Опис проекту

Ідея дизайну. Пронизливість червоного.

Концепція дизайну. Червоний і бежевий кольори - досить поширене поєднання. Бежевий колір плитки приглушує активність яскраво-червоного, вибудовуючи баланс, але поєднання, не втрачає своєї теплоти. Це стабільне і затишне поєднання. Пронизливість яскраво-червоного кольору вимагає компенсації, тому він добре виглядає в оточенні спокійних, м'яких і теплих кольорів.
Над унітазом зліва від ніші з поличками приховані люки-невидимки (для доступу до існуючих вентилів). Праворуч вільну нішу можна використовувати для поличок, оформивши їх таким же червоним МДФ, що і на тумбочці під умивальником.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Плитка фірми «Fanal», колекція «Studio» у поєднанні зі смугою з червоної скляної мозаїки. Сантехніка фірми "Devit".

Інші інтер'єри ванних кімнат і санвузлів від студії Інтер'єр-Ідея.

Відгук клієнта

Татьяна А.
"Дизайнер Ирина Гнатовская сумела технически воплотить мои представления об идеальной квартире в конкретный проект, наполнила его интересными идеями и оригинальными решениями, заложила фундамент в реализацию ремонта моей мечты. Могу охарактеризовать Ирину как сильного профессионала, обладающего удивительным чувством цвета, композиции и гармонии, внимательного к деталям проекта и к пожеланиям заказчика. Я искренне благодарна ей. Сотрудничество было приятным и плодотворным!"