Серпень 2013
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн санвузла в сріблясто-чорних кольорах 5.0 із 5. Оцінок : 3

Дизайн санвузла в сріблясто-чорних кольорах


Опис проекту

Ідея дизайну. «Сучасний санвузол в класичному ресторані»

Втілення дизайн-концепції. Так як розміри приміщення не дозволили повністю ізолювати унітаз від умивальника за допомогою стіни з дверима, було вирішено хоча б візуально відокремити ці зони один від одної за допомогою гіпсокартонної перегородки. Її зробили по глибині умивальника і на всю висоту приміщення. Для завершення композиції даний силует продовжений гіпсокартонним опуском стелі (140 мм) з переходом на стіну зі вхідними дверима. Стільниця під умивальником зроблена такої ж товщини (140 мм).

Замовник хотів, щоб даний санвузол не був оформлений в класичному стилі, тому була вибрана сучасна плитка. А щоб інтер'єр з чорної плиткою не здавався дуже темним і похмурим, було вирішено розвести її сріблястою мозаїкою, світлої плиткою на підлозі і настінною плиткою з фіолетовими кольорами. Біла натяжна стеля вторить кольору підлоги. Максимально довге дзеркало візуально розширює приміщення, а відображення в ньому самого джерела світла робить приміщення світліше. Під стільницею розмістилася пересувна тумбочка для миючих засобів та інших витратних матеріалів невеликого розміру. Висувні ящики будуть закриватися прибиральницею на ключ.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Плитка з колекції "Secret Edeno" фірми "Paradyz", світильники фірми "Massive" чорного кольору (Н120х103х103 мм), натяжна стеля №02010 люкс-лак по каталогу "LuxeDesign", сантехніка з колекції "2nd floor" фірми "Duravit" (Німеччина ).

Інші інтер'єри ванних кімнат і санвузлів від студії Інтер'єр-Ідея.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина Чорний санвузол є вельми привабливим і стильним рішенням. Але темні тони найбільш сильно з'їдають світло, в порівнянні з усіма іншими кольорами, тому в нього потрібно додати кілька деталей іншого кольору. Це відразу оживляє інтер'єр, робить його цікавішим. Тут діє особливість кольорів поглинати світло. Темний його відбирає, а білий і сірий навпаки, відображає. Тобто досягається певна гармонія. Думаю, в даному інтер'єрі це вдалося.