Серпень 2013
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн класичного санвузла ресторану 4.3 із 5. Оцінок : 3

Дизайн класичного санвузла ресторану


Опис проекту

Ідея дизайну. «Звичний санвузол в класичному ресторані»

Втілення дизайн-концепції. Так як розміри приміщення не дозволили повністю ізолювати унітаз від умивальника за допомогою стіни з дверима, було вирішено хоча б візуально відокремити ці зони один від одного за допомогою гіпсокартонної перегородки. Її зробили по глибині умивальника і на всю висоту приміщення.

Замовник хотів, щоб цей санвузол був оформлений в тому ж стилі, що і основний зал, тому була вибрана дана плитка. Поєднання теплого бежевого кольору з золотом, а також наявність червоного акценту в зоні умивальника підкреслює приналежність до класичного стилю, а також створює відчуття розкоші і тепла. Такий санвузол виглядає елегантно і навіть романтично. Основну складність становила виступаюча колона 250х150 мм. Її було вирішено обіграти дрібною прямокутною плиткою. Утворені з боків від неї ніші оформили цією ж плиткою. Дзеркало, крім основного свого призначення, ще й візуально розширює приміщення. Під стільницею розмістилася пересувна тумбочка для миючих засобів та інших витратних матеріалів невеликого розміру. Висувні ящики будуть закриватися прибиральницею на ключ.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Плитка з колекції "Duomo" фірми "APE Ceramika", поліуретановий карниз ЕТ-88260 (H94х106х2440) по каталогу "Classic Home", сантехніка фірми "Villeroy / Boch" (Німеччина): умивальник з колекції "Grangracia", унітаз з колекції "Amadea ", світильники« Savanna Bruxelles ».

Інші інтер'єри ванних кімнат від студії Інтер'єр-Ідея.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина Враження палацової класики можна створити за допомогою дорогих облицювань, а можна просто вдало розкласти недорогу плитку, зробивши акцент на основних об'єктах дизайну.