Листопад 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн сучасної ванної кімнати з овальною ванною і умивальником-чашою 5.0 із 5. Оцінок : 3

Дизайн сучасної ванної кімнати з овальною ванною і умивальником-чашою


Опис проекту

Ідея дизайну. Основною ідеєю дизайн-проекту санвузла було створити сучасне та світле приміщення, враховуючи вподобання клієнта та обрану техніку і плитку.

Втілення дизайн-концепції. Концепція кімнати - багато світла, яке передається у світлодіодному підсвіченні по всій кімнаті.  Наявність подіуму обумовлено моделлю ванни і необхідним кутом зливу від ванни в каналізацію.

Матеріали, використання в інтер'єрі. Сучасна, напівполірована, рельєфна та оригінальна плитка "Venis ONA BEIGE". Нею оформлена стіна біля ванни, а потім підсвічена світлодіодною стрічкою знизу та зверху.  Сантехніка від фірми  "DEVIT", а саме овальна ванна та умивальник-чаша фірми "DEVIT - OVALE" . Плитка на підлозі досить темна і контрастна - плитка під дерево "HASEL OCHRA". Основною ідеєю було використання запропонованих клієнтом білих декоративних камінців з підсвіткою. На стелі вмонтовано точкові світильники "KANLUX 71968". Матеріали корпусних меблів - білий ДСП, меблі виконуються під замовлення. Стільниця для тумби - штучний камінь.

Адреса об'єкта: м. Київ

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Загалом, працювати над проектом санвузла було захопливо, оскільки замовник має свій власний і досить сучасний смак! Використання сучасної сантехніки, а саме ванни "DEVIT - OVALE".  Кімната вийшла сучасна та розкішна. Використання плитки під дерево темної текстури надає лаконічності та завершеності інтер'єру.