Травень 2014
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн ванної кімнати в жовтих тонах 5.0 із 5. Оцінок : 1

Дизайн ванної кімнати в жовтих тонах


Опис проекту

Концепція дизайну. Ванна кімната з входом прямо зі спальні господарів підтримує єдину колірну гаму в жовтих тонах.

Основні складності при роботі над проектом. Два вікна в приміщенні обмежують зручність розташування сантехнічних приладів.

Основні переваги реалізованого проекту, над існуючим. Коли приміщення освітлене природним світлом, воно стає більш затишним. В ванну ми підібрали плитку з вираженим глянцевим ефектом, яка в денний час наповниться затишним сонячним світлом, а у вечірній акцент на стилізованому водоспаді у вигляді хвилястої плитки, яка підкреслена прихованим підсвічуванням. Натяжна стеля стала відмінним доповненням, повторюючи в собі всі відблиски грайливого приміщення.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Плитка Tubadzin, колекція Color (вона ж рельєфна), натяжна стеля.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Іванов Віталій
Іванов Віталій Приміщення, яке освітлене природним світлом завжди більш затишне. У ванну ми підібрали плитку з вираженим глянцевим ефектом, яка в денний час "наповниться" затишним сонячним світлом, а у вечірній сакцентує нашу увагу на стилізованому водоспаді у вигляді хвилястої плитки, яка підкреслена прихованим підсвічуванням. Натяжна стеля стала відмінним доповненням, повторюючи в собі всі відблиски грайливого приміщення.