Квітень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн ванної кімнати в лісовому зеленому кольорі 5.0 із 5. Оцінок : 1

Дизайн ванної кімнати в лісовому зеленому кольорі


Опис проекту

Ідея дизайну: "Лісова свіжість".

Втілення дизайн-концепції: Вдале поєднання різних кольорів створює природну атмосферу свіжості і тонізує не гірше, ніж швидка прогулянка в хвойному лісі. Тона фасадів ідеально поєднуються з відтінком плитки під дерево, що імітує вологу землю. Світла плитка підкреслює чистоту і акуратність, вона висвітлює кімнату. Санвузол, як не дивно, вийшов легким і приємним, що наповнює простір світлом.

Матеріали, використані в інтер'єрі: Використана красива плитка з колекції "Paradyż - Antonella / Anton»: світла, під дерево і у вигляді мозаїки. Корпусні меблі - пофарбовані МДФ насиченого зеленого відтінку. Стільниця з білого штучного каменю - товщиною 40 мм., Її об'єднали з підвіконням. Загалом висота стільниці з раковиною "Devit Ovale 1511136» - 930 мм від підлоги, адже під нею розмістили вже існуючу пральну машинку висотою 850 мм. Під стільницею за розсувними дверцятами розмістили (ближче до дверей) пральну машинку, залишили вільне місце для ящика з брудною білизною і у вікна невисокі ящики, під якими лоток для котика. Зверху - дзеркало (ВхШ - 1215х1320 мм) зі світильником "EGLO 31312" і ближче до дверей - шафка з існуючим бойлером.
    Розташування унітазу "Devit Компакт Fresh 3010121» з гігієнічним душем і рушником підкреслили за допомогою плитки під дерево. При вході розміщено високий шафа закритого типу для зберігання господарських речей, глибиною 300 мм (також в ньому розташовується котел). Над унітазом - підвісні шафки для зберігання інших дрібниць.

Інші проекти ванних кімнат від студії Інтер'єр-Ідея.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Приємно створювати сучасні і функціональні інтер'єри, коли до твоєї ідеї прислухаються клієнти. Красиве поєднання трендового відтінку зеленого кольору в меблях зі світлими відтінками плитки.