Грудень 2016
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дует чорного і білого кольору в дизайні санвузла 5.0 із 5. Оцінок : 2

Дует чорного і білого кольору в дизайні санвузла


Опис проекту

Ідея дизайну: "Крило ворона" в санвузлі. В даному інтер'єрі головною стала чорно-біла кольорова гамма з акцентними вкрапленнями.

Концепція дизайну: За бажанням замовника використане чорно-біле рішення санвузла. Щоб прикрасити і розширити кімнату було вибрано велике дзеркало з підсвічуванням. Також за їх бажанням, на стелі застосували дерев'яну конструкцію, як і в передпокої. На підлозі було вирішено, укладати плитку зі зміщенням, щоб не створювалося візуального ефекту злиття стін з підлогою. Щоб оживити інтер'єр і зробити його яскравішим і життєрадіснішим було додано кілька деталей іншого кольору.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі: Плитка "Оpoczno-Аmarante", Т-подібний профіль з нержавіючої сталі, умивальник меблевий TRAFFIC (90 см. Електрична сушка для рушників "Елтеко Сахара", дзеркало "Livia" с LED підсвічуванням (магазин красивих дзеркал - J-mirror), підвісний світильник у вигляді мотузки. Стабілізований мох.

Інші проекти ванних кімнат і санвузлів від студії Інтер'єр-Ідея.

Відгук клієнта

Станислав Г.
Нас, как клиентов, полностью все удовлетворило. Будем рекомендовать всем знакомым. Быстро, качественно и профессионально.