Серпень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Інтер'єр ванної кімнати з природними фактурами 4.0 із 5. Оцінок : 1

Інтер'єр ванної кімнати з природними фактурами


Опис проекту

Ванна кімната оформлена із застосуванням природних фактур каменю і дерева. При проектуванні був зроблений нахил на практичність. Об'єднання душа і ванни - часто зустрічається і традиційне рішення для невеликих ванних кімнат. Ми виділили душову зону в окрему компактну нішу ще на стадії розробки планувального рішення. Пральну машину обережно вписали в меблі, від яких намагалися отримати максимум корисних шафок. Тут ми застосували і навісні шафки з дзеркалами для дрібних речей, і навісні нижні шафи з кошиками для білизни. Душовий і ванний гарнітур взяли від відомого виробника інноваційних і дизайнерських сантехнічних рішень Kludi. Використовували вбудовані змішувачі та залишили видимими тільки перемикачі та лійки. Подібні вбудовані рішення це простота прибирання і зручність користування.

Основні матеріали.
Змішувачі для ванни, душа і умивальника колекції Zenta від Kludi. Вбудована ванна Kolo Opal Plus. Душові двері Arta DWJ I від Radaway.Раковина Devit для монтажу під стільницю з акрилового каменю. Плитка з фактурою каменя, дерева і сучасними декорами Paradyz Emily.

Інші ідеї інтер'єру ванних кімнат від студії дизайну Інтер'єр-Ідея в каталозі ванні кімнати.

Відгук клієнта

Александр М.
Вдячний дизайн-студії "Інтер'єр-Ідея", і зокрема, дизайнеру Віталію за виконану роботу. Мені сподобався підхід до роботи з клієнтом, будь-які ідеї і пропозиції наглядно демонструються навіть до початку втілення. Будь-які мої побажання відразу приймалися і реалізовувалися. Професійний підхід, досвід, підтримка. Молодці.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Іванов Віталій
Іванов Віталій Дана ванна кімната це хороший приклад того як можна задіяти простір. На невеликій площі, хоч і в силу певних поступок, ми вмістили компактну ванну, окрему душову кабіну з дверцятами і досить велику меблі.