Травень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Хромотерапія в інтер'єрі ванної кімнати 4.7 із 5. Оцінок : 3

Хромотерапія в інтер'єрі ванної кімнати

  • Візуалізація
  • Фото

Опис проекту

Ідея дизайну. Хромотерапія в ванній.

Ванна кімната буде затишною і комфортною, якщо освітлення підібрано дизайнером правильно. В даному санвузлі вдалим рішенням було світлове зонування на 2 групи: основне функціональне і декоративне світлодіодне. Основним освітленням є точкове стельове освітлення. Виділяючи площину над ванною дерев'яними балками і доповнюючи їх прихованим світлодіодним підсвічуванням, можна отримати ефект "хромотерапії".

Освітлення можна регулювати за допомогою пульта двома режимами: автоматичним і ручним. У першому варіанті він буде плавно змінюватися, переходячи від одного кольору до іншого і створюючи особливу атмосферу релаксації. У другому - він зафіксується на тому кольорі, який найкращий для Вас на даний момент. Таким чином можна створювати незвичайний романтичний настрій або ефект розслаблення і відпочинку.

Сьогодні є модним застосування різних фактур в одному приміщенні. В даному приміщенні чудово уживаються один з одним біла глянцева плитка з хвилями і дерев'яна матова плитка. Така комбінація виглядає досить ефектно і дозволяє візуально зонувати простір. Cтіральная машина і бойлер зашиті шафкою з МДФ. Поруч з ними розташована вбудована в шафку кошик для білизни.

Основні складності при роботі над проектом. Низька стеля (2,48 м); необхідність ергономічного розміщення всієї сантехніки, пральної машини і бойлера.

Основні матеріали, використані в дизайн-проекті: комплект "Borneo 800": шафа від "Fancy Marble" і умивальник "Lucia 800" з литого камню; ванна "ASYMMETRIC" (1600x1050 мм) фірми "Ravak"; підвісний унітаз фірми "Kolo"; світлодіодна RGB-підсвічування за дерев'яними балками; настінна плитка "Joy/Enna" фірми "TUBADZIN ARTE" (Польша); підлоговий керамопаркет "Доміно" (450х450 мм).

Адреса об'єкту: м. Черкаси