Площа:


  • проекти віталень
Липень 2019

Концепція. «Сучасні апартаменти для холостяка». Завдання полягало в тому, щоб створити цікавий…

Детальніше ...
Сучасні апартаменти для холостяка
Травень 2019

Втілення дизайн-концепції. Оскільки господиня цього будинку любить білий колір, завданням дизайнера було…

Детальніше ...
Простота і легкість білого з невеликими контрастами
Травень 2019

Ідея дизайну: «Душевні розмови». Основне завдання - затишне, тепле місце для спільного…

Детальніше ...
Душевна вітальня-їдальня в американському стилі
Березень 2019

Ідея дизайну: Кімната виконана в стилі мінімалізм.Головне побажання замовників було в тому,…

Детальніше ...
Вітальня в 2-х варіантах дизайну, сучасному і мінімалізмі
Березень 2019

Ідея дизайну: “Шоколад, який радує око”.Втілення дизайн-концепції:Кімната повинна передавати мешканцям затишність з…

Детальніше ...
Вершки з шоколадом в елегантній гамі вітальні
Січень 2019

Дизайн вітальні в класичному стилі, але з сучасними меблями. Дизайн вітальні в…

Детальніше ...
Дизайн вітальні в стилі нео-класика
Сторінка 1 з 7
ПОРАДИ ПО ДИЗАЙНУ ВІТАЛЬНІ

Дизайн вітальні

Дизайн вітальні

Зазвичай цьому приміщенню приділяють найбільше уваги в процесі дизайну і ремонту. Воно задає тон інтер'єру всіх житлових кімнат, коридору та кухні. Як правило, це найбільша кімната в будинку, і вона не перевантажена меблями, що дозволяє зробити її дизайн насиченою формами, застосувати безліч різних дизайнерських прийомів при її оздобленні і меблюванні. Це можуть бути: багаторівневі стелі, натяжні стелі або ліпні чи дерев’яні елементи на них; різноманітні гіпсокартонні й меблеві конструкції на стінах; елементи художнього оформлення, такі як розпис стін або друк, вітражі та барельєфи, шпалери з цікавими ефектами, малюнками та інше.


Обираючи стиль для інтер'єру вітальні, пам'ятайте, що для невеликих приміщень краще використовувати сучасні стилі, мінімалізм і співмірні приміщенню предмети інтер'єру. Класика та етно-стиль завжди дорожчі в реалізації: дерево з кожним роком все більше зростає в ціні, а ліпнина завжди вважалася розкішшю. І, якщо ж Ви вже вирішили зробити дизайн вітальні з каміном, то будьте готові відповідно платити за таке задоволення. Ми радимо розробляти інтер'єр вітальні не з метою здивувати гостей, а зробити його під свої смаки і сприйняття Вашої сім'ї.


Вітальня зі шпалерамиФотошпалери в вітальніОздоблення деревом в вітальні з каміномДекоративна штукатурка в вітальні

ДИЗАЙН ВІТАЛЬНІ В ДОМІ


Дизайн вітальні в квартирі мало чим відрізняється від дизайну вітальні в будинку. Традиційними матеріалами, які ми використовуємо, розробляючи інтер’єр віталень, є шпалери та декоративна штукатурка. На підлогу, як правило, кладуть ламінат або паркет. Якщо Ви живете в приватному будинку і можете зробити недорогий водяний підігрів підлоги варто розглянути варіант підлоги в плитці. Це дуже практично і, при належному підході до дизайну, красиво. Використувуючи ці звичні матеріали, Ви можете отримати дуже оригінальні вітальні кімнати.


Дизайн вітальної кімнати в наш час не може обійтися без телевізора. Не ставте його прямо навпроти вікна, так як воно буде відображатися в телевізорі, що ускладнить його перегляд. Дивитися телевізор у бік вікна також не зручно. Найкращим розташуванням телевізора є розташування на стінці, яка перпендикулярна стіні з вікном. А м'яку частину краще ставити як би за кутом відносно вхідних дверей, таке розташування більше затишне й комфортне для сприйняття. Хоча, звичайно, є багато параметрів, які впливають на розташування меблів у вітальні.


І таких нюансів безліч стосовно будь-якого елементу інтер’єру, присутнього в дизайні вітпльні в квартирі. Деякі нюанси необхідно врахувати, зважаючи на технічні аспекти, для інших необхідно зважати на індивідуальне сприйняття замовника. Наприклад, розташування каміну має ряд технічних моментів, а використання багаторівневої стелі в невисокому приміщенні обмежене лише психологічними аспектами сприйняття.


Суб’єктивність сприйняття - суттєвий чинник, який впливає на результат дизайну

ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВПЛИВАЮТЬ НА РЕЗУЛЬТАТ ДИЗАЙНУ


Суб’єктивність сприйняття - суттєвий чинник, який впливає на результат дизайну. Наприклад, для однієї людини темні кольори можуть бути неприйнятними взагалі, тоді як для іншої вони покажуться затишними та солідними. Комусь класичний інтер’єр здається єдиним “гідним” стилем, а інтер’єр в еко-стилі буде здаватись дешевим и занадто простим. Інші оцінять стандарти класики, як давно пройдений етап і безідейність, або ж їх цей стиль може просто втомлювати і дратувати. Ми вважаємо, що немає гарних стилів і не гарних, правильних кольорів і неправильних. Будь-який дизайн - це виконання певного завдання, досягнення певної мети. І в залежності від цієї мети, може змінюватись і підхід до реалізації дизайну.


Звичайно, існують загальні принципи гармонії, канони кожного стилю, які ми не рекомендуємо порушувати. І ми обов’язково Вам скажемо, якщо серед Ваших побажань будуть такі, які порушують ці принципи. Особливо, якщо в розробці громадський інтер’єр. Але для нас все ж головний критерій - це задоволений клієнт, тому якщо у власній вітальні Ви будете наполягати змішати всі стилі докупи або, наприклад, пофарбувати стелю чорним кольором, то ми зробимо все від нас залежне, щоб ці на перший погляд неправильні ідеї подати в максимально сприятливому вигляді.


Серед загальних рекомендацій щодо матеріалів можна виділити наступні. Якщо ми говоримо про дизайн вітальні в класичному стилі, спробуйте використати ліпний декор на стелі і стінах, відповідні стилю меблі і матеріали оздоблення. Сучасний дизайн вітальні, навпаки, спонукає до сучасних матеріалів і технологій, такі як натяжні стелі, піскоструйка або друк замість розпису, меблі з МДФ замість натурального дерева.


Декор вітальні

ДЕКОР ВІТАЛЬНІ


Декор вітальні, як останній штрих в його дизайні, також дуже важливий етап. Від вдало підібраних картин, статуеток чи годинника на полиці залежить чи буде інтер’єр виглядати завершено, чи навпаки сприйматиметься як недописана книга. Часто, поки на своїх місцях не розташуються всі дрібнички, кімната виглядає нежилою.


Ремонт вітальні, її дизайн - це гарний екзамен на професіоналізм дизайнера. Допомогти з плануванням, комплектацією меблями і матеріалами оздоблення, підібрати оптимальний варіант за співвідношенням ціна-якість Вам допоможе професійний дизайнер “Інтер'єр-Ідеї”. Звертайтеся за консультацією та дизайн-проектом через сторінку контактів.